Hopp til innhold
Sammenlign Larissa vs Monaco

Larissa vs Monaco Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Larissa vs Monaco: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Larissa Larissa Hjemmelag
Monaco Monaco Bortelag
Larissa
37.4
U U U T U T T T U U

Siste 10 Kamper

Monaco
67.7
T S U U T S S S S S

Vunnede Kategorier

1

Larissa

1

Uavgjort

13

Monaco

Ytelsesradar

Larissa
Monaco

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
0%

0S, 6U, 4T

60%

6S, 2U, 2T

Mål per Kamp
0.9

9 / 10 kamper

1.8

18 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.4

14 / 10 kamper

1.3

13 / 10 kamper

Målforskjell
-5

-5

+5

+5

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
30%

3 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Begge Scorer
80%

8 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Toppscorer
Ľ. Tupta (3 mål)
F. Balogun (8 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 1 / 2. Omgang: 8
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 13
Hjemmeseier
0%

0S / 5 kamper

60%

3S / 5 kamper

Borteseier
0%

0S / 5 kamper

60%

3S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
55.2

Ligavanskelighet: 56.0, Motstanderkvalitet: 54.6

69.4

Ligavanskelighet: 86.0, Motstanderkvalitet: 64.4

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

50%

2S / 4 kamper

Forventede mål (xG)
0.95

Faktisk: 0.9 | Diff: -0.05

2.08

Faktisk: 1.8 | Diff: -0.28

Justert Styrke
37.4

Angrep: 31.6, Forsvar: 56.1, Form: 0.0

67.7

Angrep: 71.6, Forsvar: 67.7, Form: 71.6

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

1

16-30'

3
1

31-45'

1
4

46-60'

5

61-75'

6
4

76-90+'

2
Larissa
Monaco
Larissa

Styrkeanalyse

37.4

Totalt

Angrep 31.6
Forsvar 56.1
Form 0.0
Stabilitet 92.8
Monaco

Styrkeanalyse

67.7

Totalt

Angrep 71.6
Forsvar 67.7
Form 71.6
Stabilitet 52.0

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

56.0 vs 86.0

Motstanderkvalitet

54.6 vs 64.4

Mot Topplag

0% vs 50%
Larissa logo Larissa
U
Panaitolikos (53%)
U
Asteras (56%)
U
Panserraikos (54%)
T
Panserraikos (49%)
U
Kifisia (49%)
T
Atromitos (59%)
T
Panaitolikos (48%)
T
Asteras (61%)
Monaco logo Monaco
T
Lille (73%)
S
Metz (48%)
U
Toulouse (62%)
U
Auxerre (66%)
T
Paris FC (77%)
S
Marseille (61%)
S
Lyon (70%)
S
Brest (56%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Panaitolikos B
1 - 1 U
53%
Asteras H
1 - 1 U
56%
Panserraikos B
1 - 1 U
54%
Panserraikos H
0 - 1 T
49%
Kifisia H
1 - 1 U
49%
Atromitos B
2 - 3 T
59%
Panaitolikos H
1 - 2 T
48%
Asteras B
1 - 3 T
61%
Olympiakos B
0 - 0 U
61%
Asteras H
1 - 1 U
56%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Lille H
0 - 1 T
73%
Metz B
2 - 1 S
48%
Toulouse B
2 - 2 U
62%
Auxerre H
2 - 2 U
66%
Paris FC B
1 - 4 T
77%
Marseille H
2 - 1 S
61%
Lyon B
2 - 1 S
70%
Brest H
2 - 0 S
56%
Paris SG B
3 - 1 S
84%
Angers H
2 - 0 S
47%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Monaco har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 69.4) sammenlignet med Larissa (SoS: 55.2). Dette betyr at Monacos statistikk veier tyngre.

Monaco har den offensive fordelen med 1.8 mål per kamp mot Larissas 0.9.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Larissa på 1.4 og Monaco på 1.3 innslupne per kamp.

Larissa har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Monaco har bevist sin verdi mot topplag og vunnet 2 av 4 kamper.

Monaco er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.7 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Basert på vår omfattende analyse er Monaco den klare favoritten. Overlegenhet i angrep (71.6), forsvar (67.7) og form (71.6) etterlater lite rom for tvil. Larissa trenger en eksepsjonell prestasjon.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Larissa

Larissa

VS
Monaco

Monaco

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer