Hopp til innhold
Sammenlign Le Havre vs Napredak

Le Havre vs Napredak Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Le Havre vs Napredak: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Le Havre Le Havre Hjemmelag
Napredak Napredak Bortelag
Le Havre
38.0
T U U U U U T U T T

Siste 10 Kamper

Napredak
25.8
S T T T T T T T U T

Vunnede Kategorier

7

Le Havre

5

Uavgjort

3

Napredak

Ytelsesradar

Le Havre
Napredak

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
0%

0S, 6U, 4T

10%

1S, 1U, 8T

Mål per Kamp
1.0

10 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.5

15 / 10 kamper

2.4

24 / 10 kamper

Målforskjell
-5

-5

-16

-16

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

10%

1 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
20%

2 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
M. Samatta (2 mål)
N. Bogdanovski (2 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 4
1. Omgang: 2 / 2. Omgang: 6
Hjemmeseier
0%

0S / 5 kamper

0%

0S / 4 kamper

Borteseier
0%

0S / 5 kamper

17%

1S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
56.9

Ligavanskelighet: 86.0, Motstanderkvalitet: 64.2

41.4

Ligavanskelighet: 55.0, Motstanderkvalitet: 55.5

Mot Topplag
0%

0S / 3 kamper

0%

0S / 1 kamper

Forventede mål (xG)
1.16

Faktisk: 1.0 | Diff: -0.16

0.82

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.02

Justert Styrke
38.0

Angrep: 35.6, Forsvar: 53.4, Form: 0.0

25.8

Angrep: 24.4, Forsvar: 18.3, Form: 9.1

Analyse av Måltidspunkter

3

0-15'

1
1

16-30'

2

31-45'

1
1

46-60'

2
2

61-75'

1
1

76-90+'

3
Le Havre
Napredak
Le Havre

Styrkeanalyse

38.0

Totalt

Angrep 35.6
Forsvar 53.4
Form 0.0
Stabilitet 92.8
Napredak

Styrkeanalyse

25.8

Totalt

Angrep 24.4
Forsvar 18.3
Form 9.1
Stabilitet 74.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

86.0 vs 55.0

Motstanderkvalitet

64.2 vs 55.5

Mot Topplag

0% vs 0%
Le Havre logo Le Havre
T
Marseille (61%)
U
Lille (78%)
U
Metz (43%)
U
Angers (52%)
U
Nice (60%)
U
Auxerre (66%)
T
Paris FC (77%)
U
Lyon (65%)
Napredak logo Napredak
S
Spartak (33%)
T
Radnički Niš (44%)
T
Javor (56%)
T
FK IMT (58%)
T
TSC (60%)
T
Mladost Lučani (53%)
T
TSC (56%)
T
Vojvodina (68%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Marseille H
0 - 1 T
61%
Lille B
1 - 1 U
78%
Metz H
4 - 4 U
43%
Angers B
1 - 1 U
52%
Nice B
1 - 1 U
60%
Auxerre H
1 - 1 U
66%
Paris FC B
2 - 3 T
77%
Lyon H
0 - 0 U
65%
Brest B
0 - 2 T
61%
Paris SG H
0 - 1 T
79%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Spartak B
3 - 0 S
33%
Radnički Niš H
0 - 1 T
44%
Javor B
0 - 4 T
56%
FK IMT H
0 - 1 T
58%
TSC B
1 - 4 T
60%
Mladost Lučani B
0 - 2 T
53%
TSC H
1 - 2 T
56%
Vojvodina B
1 - 4 T
68%
OFK H
2 - 2 U
53%
Red Star B
0 - 4 T
74%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Le Havre har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 56.9) sammenlignet med Napredak (SoS: 41.4). Dette betyr at Le Havres statistikk veier tyngre.

Begge lagene er jevne i angrep, med Le Havre på 1.0 og Napredak på 0.8 mål per kamp.

Defensivt er Le Havre langt overlegen, med bare 1.5 innslupne mål per kamp og 1 holdte nullen, mens Napredak slipper inn 2.4 per kamp.

Le Havre har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 3 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.8 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Le Havre har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 12.2 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Le Havre

Le Havre

VS
Napredak

Napredak

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer