Hopp til innhold
Sammenlign Lokomotiva vs GC Zürich

Lokomotiva vs GC Zürich Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Lokomotiva vs GC Zürich: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Lokomotiva Lokomotiva Hjemmelag
GC Zürich GC Zürich Bortelag
Lokomotiva
36.1
U T U S S S U T T U

Siste 10 Kamper

GC Zürich
27.9
S T T T S T T T T T

Vunnede Kategorier

6

Lokomotiva

5

Uavgjort

4

GC Zürich

Ytelsesradar

Lokomotiva
GC Zürich

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
30%

3S, 4U, 3T

20%

2S, 0U, 8T

Mål per Kamp
1.0

10 / 10 kamper

1.0

10 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.4

14 / 10 kamper

2.6

26 / 10 kamper

Målforskjell
-4

-4

-16

-16

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

10%

1 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Toppscorer
M. Sušak (2 mål)
D. Abels (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 5
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 5
Hjemmeseier
40%

2S / 5 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
20%

1S / 5 kamper

20%

1S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
34.9

Ligavanskelighet: 45.0, Motstanderkvalitet: 48.3

50.4

Ligavanskelighet: 49.0, Motstanderkvalitet: 51.3

Mot Topplag
0%

0S / 1 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
0.92

Faktisk: 1.0 | Diff: +0.08

1.0

Faktisk: 1.0 | Diff: 0.0

Justert Styrke
36.1

Angrep: 28.3, Forsvar: 45.3, Form: 25.5

27.9

Angrep: 33.5, Forsvar: 13.4, Form: 20.1

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

1
2

16-30'

2
2

31-45'

2
3

46-60'

1
2

61-75'

3
1

76-90+'

1
Lokomotiva
GC Zürich
Lokomotiva

Styrkeanalyse

36.1

Totalt

Angrep 28.3
Forsvar 45.3
Form 25.5
Stabilitet 57.7
GC Zürich

Styrkeanalyse

27.9

Totalt

Angrep 33.5
Forsvar 13.4
Form 20.1
Stabilitet 56.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

45.0 vs 49.0

Motstanderkvalitet

48.3 vs 51.3

Mot Topplag

0% vs 0%
Lokomotiva logo Lokomotiva
U
Varaždin (54%)
T
Rijeka (44%)
U
Osijek (46%)
S
Slaven (35%)
S
Gorica (50%)
S
Istra (40%)
U
Vukovar (37%)
T
Dinamo Zagreb (71%)
GC Zürich logo GC Zürich
S
Winterthur (42%)
T
Zürich (42%)
T
Servette (65%)
T
Luzern (56%)
S
Winterthur (42%)
T
Sion (62%)
T
Servette (66%)
T
Thun (49%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Varaždin B
1 - 1 U
54%
Rijeka H
0 - 3 T
44%
Osijek B
0 - 0 U
46%
Slaven H
2 - 1 S
35%
Gorica B
2 - 0 S
50%
Istra H
2 - 0 S
40%
Vukovar B
1 - 1 U
37%
Dinamo Zagreb H
0 - 5 T
71%
Hajduk B
1 - 2 T
58%
Varaždin H
1 - 1 U
48%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Winterthur H
3 - 2 S
42%
Zürich B
1 - 2 T
42%
Servette H
0 - 2 T
65%
Luzern H
1 - 2 T
56%
Winterthur B
2 - 0 S
42%
Sion H
0 - 4 T
62%
Servette B
0 - 5 T
66%
Thun B
1 - 5 T
49%
Lausanne H
2 - 3 T
38%
Basel B
0 - 1 T
51%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

GC Zürich har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 50.4) sammenlignet med Lokomotiva (SoS: 34.9). Dette betyr at GC Zürichs statistikk veier tyngre.

Begge lagene er jevne i angrep, med Lokomotiva på 1.0 og GC Zürich på 1.0 mål per kamp.

Defensivt er Lokomotiva langt overlegen, med bare 1.4 innslupne mål per kamp og 3 holdte nullen, mens GC Zürich slipper inn 2.6 per kamp.

GC Zürich har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.0 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Lokomotiva har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 8.2 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Lokomotiva

Lokomotiva

VS
GC Zürich

GC Zürich

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer