Hopp til innhold
Sammenlign Metz vs LNZ Cherkasy

Metz vs LNZ Cherkasy Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Metz vs LNZ Cherkasy: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Metz Metz Hjemmelag
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Bortelag
Metz
30.1
T T U T T U U T T T

Siste 10 Kamper

LNZ Cherkasy
60.7
U U U T U S S S S T

Vunnede Kategorier

2

Metz

1

Uavgjort

12

LNZ Cherkasy

Ytelsesradar

Metz
LNZ Cherkasy

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
0%

0S, 3U, 7T

40%

4S, 4U, 2T

Mål per Kamp
1.0

10 / 10 kamper

1.4

14 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
2.4

24 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Målforskjell
-14

-14

+6

+6

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
G. Kvilitaia (2 mål)
M. Assinor (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 5
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 10
Hjemmeseier
0%

0S / 6 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
0%

0S / 4 kamper

60%

3S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
57.2

Ligavanskelighet: 86.0, Motstanderkvalitet: 65.2

67.6

Ligavanskelighet: 98.0, Motstanderkvalitet: 71.2

Mot Topplag
0%

0S / 4 kamper

14%

1S / 7 kamper

Forventede mål (xG)
1.27

Faktisk: 1.0 | Diff: -0.27

1.53

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.13

Justert Styrke
30.1

Angrep: 35.7, Forsvar: 21.4, Form: 0.0

60.7

Angrep: 54.9, Forsvar: 86.2, Form: 47.0

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

2
4

46-60'

3

61-75'

3
2

76-90+'

5
Metz
LNZ Cherkasy
Metz

Styrkeanalyse

30.1

Totalt

Angrep 35.7
Forsvar 21.4
Form 0.0
Stabilitet 93.7
LNZ Cherkasy

Styrkeanalyse

60.7

Totalt

Angrep 54.9
Forsvar 86.2
Form 47.0
Stabilitet 56.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

86.0 vs 98.0

Motstanderkvalitet

65.2 vs 71.2

Mot Topplag

0% vs 14%
Metz logo Metz
T
Lorient (64%)
T
Monaco (72%)
U
Le Havre (58%)
T
Paris FC (72%)
T
Marseille (66%)
U
Nantes (51%)
U
Rennes (80%)
T
Toulouse (57%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
U
Dynamo Kyiv (78%)
U
Karpaty Lviv (86%)
U
Metalist 1925 (74%)
T
Kolos (83%)
U
Shakhtar D (78%)
S
Kryvbas KR (76%)
S
Rukh Vynnyky (49%)
S
Oleksandria (44%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Lorient H
0 - 4 T
64%
Monaco H
1 - 2 T
72%
Le Havre B
4 - 4 U
58%
Paris FC H
1 - 3 T
72%
Marseille B
1 - 3 T
66%
Nantes H
0 - 0 U
51%
Rennes B
0 - 0 U
80%
Toulouse H
3 - 4 T
57%
Lens B
0 - 3 T
76%
Brest H
0 - 1 T
56%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Dynamo Kyiv H
0 - 0 U
78%
Karpaty Lviv B
0 - 0 U
86%
Metalist 1925 H
1 - 1 U
74%
Kolos B
0 - 1 T
83%
Shakhtar D H
2 - 2 U
78%
Kryvbas KR B
3 - 0 S
76%
Rukh Vynnyky B
2 - 1 S
49%
Oleksandria H
2 - 0 S
44%
Veres Rivne B
3 - 0 S
67%
Polissya H
1 - 3 T
77%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

LNZ Cherkasy har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 67.6) sammenlignet med Metz (SoS: 57.2). Dette betyr at LNZ Cherkasys statistikk veier tyngre.

LNZ Cherkasy har den offensive fordelen med 1.4 mål per kamp mot Metzs 1.0.

Defensivt er LNZ Cherkasy langt overlegen, med bare 0.8 innslupne mål per kamp og 5 holdte nullen, mens Metz slipper inn 2.4 per kamp.

Metz har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 4 kamper.

LNZ Cherkasy har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 7 kamper.

LNZ Cherkasy er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.8 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Basert på vår omfattende analyse er LNZ Cherkasy den klare favoritten. Overlegenhet i angrep (54.9), forsvar (86.2) og form (47.0) etterlater lite rom for tvil. Metz trenger en eksepsjonell prestasjon.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Metz

Metz

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer