Hopp til innhold
Sammenlign Mladost Lučani vs Porto

Mladost Lučani vs Porto Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Mladost Lučani vs Porto: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Mladost Lučani Mladost Lučani Hjemmelag
Porto Porto Bortelag
Mladost Lučani
41.3
T S S U U S U U T T

Siste 10 Kamper

Porto
60.9
T S S S T S U U S S

Vunnede Kategorier

1

Mladost Lučani

2

Uavgjort

12

Porto

Ytelsesradar

Mladost Lučani
Porto

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
30%

3S, 4U, 3T

60%

6S, 2U, 2T

Mål per Kamp
0.9

9 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.3

13 / 10 kamper

1.0

10 / 10 kamper

Målforskjell
-4

-4

+6

+6

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
30%

3 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
J. Ćirić (5 mål)
William (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 3
1. Omgang: 8 / 2. Omgang: 8
Hjemmeseier
40%

2S / 5 kamper

60%

3S / 5 kamper

Borteseier
20%

1S / 5 kamper

60%

3S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
51.6

Ligavanskelighet: 55.0, Motstanderkvalitet: 49.3

54.9

Ligavanskelighet: 80.8, Motstanderkvalitet: 64.4

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

0%

0S / 2 kamper

Forventede mål (xG)
0.93

Faktisk: 0.9 | Diff: -0.03

1.73

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.13

Justert Styrke
41.3

Angrep: 30.5, Forsvar: 57.6, Form: 30.5

60.9

Angrep: 55.9, Forsvar: 69.9, Form: 62.9

Analyse av Måltidspunkter

2

0-15'

2
1

16-30'

2
2

31-45'

4
2

46-60'

2
1

61-75'

4
1

76-90+'

2
Mladost Lučani
Porto
Mladost Lučani

Styrkeanalyse

41.3

Totalt

Angrep 30.5
Forsvar 57.6
Form 30.5
Stabilitet 57.7
Porto

Styrkeanalyse

60.9

Totalt

Angrep 55.9
Forsvar 69.9
Form 62.9
Stabilitet 52.0

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

55.0 vs 80.8

Motstanderkvalitet

49.3 vs 64.4

Mot Topplag

0% vs 0%
Mladost Lučani logo Mladost Lučani
T
Radnički Niš (49%)
S
Spartak (28%)
S
TSC (60%)
U
Radnički Krag (52%)
U
FK IMT (63%)
S
Napredak (29%)
U
Radnički Krag (57%)
U
Partizan (52%)
Porto logo Porto
T
AVS (64%)
S
Alverca (59%)
S
Estrela (54%)
S
Tondela (52%)
T
Nottm Forest (81%)
S
Estoril (52%)
U
Nottm Forest (76%)
U
Famalicão (69%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Radnički Niš B
0 - 1 T
49%
Spartak H
2 - 1 S
28%
TSC B
2 - 1 S
60%
Radnički Krag H
0 - 0 U
52%
FK IMT B
1 - 1 U
63%
Napredak H
2 - 0 S
29%
Radnički Krag B
1 - 1 U
57%
Partizan H
1 - 1 U
52%
Železničar P B
0 - 5 T
62%
Novi Pazar H
0 - 2 T
41%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
AVS B
1 - 3 T
64%
Alverca H
1 - 0 S
59%
Estrela B
2 - 1 S
54%
Tondela H
2 - 0 S
52%
Nottm Forest B
0 - 1 T
81%
Estoril B
3 - 1 S
52%
Nottm Forest H
1 - 1 U
76%
Famalicão H
2 - 2 U
69%
Braga B
2 - 1 S
69%
Stuttgart H
2 - 0 S
68%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 51.6 vs 54.9), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Porto har den offensive fordelen med 1.6 mål per kamp mot Mladost Lučanis 0.9.

Porto har den defensive fordelen, med 1.0 innslupne per kamp mot Mladost Lučanis 1.3.

Mladost Lučani har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Porto er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.4 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Porto fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (60.9 vs 41.3) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Mladost Lučani

Mladost Lučani

VS
Porto

Porto

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer