Hopp til innhold
Sammenlign Moreirense vs Genk

Moreirense vs Genk Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Moreirense vs Genk: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Moreirense Moreirense Hjemmelag
Genk Genk Bortelag
Moreirense
35.6
T S T S U T T T U U

Siste 10 Kamper

Genk
50.6
S T U U S U S U T S

Vunnede Kategorier

0

Moreirense

4

Uavgjort

11

Genk

Ytelsesradar

Moreirense
Genk

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
20%

2S, 3U, 5T

40%

4S, 4U, 2T

Mål per Kamp
0.8

8 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Målforskjell
-8

-8

0

0

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
30%

3 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
Alan (3 mål)
A. Bibout (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 3
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 10
Hjemmeseier
40%

2S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
0%

0S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
52.8

Ligavanskelighet: 79.0, Motstanderkvalitet: 60.7

56.0

Ligavanskelighet: 60.6, Motstanderkvalitet: 52.9

Mot Topplag
0%

0S / 3 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
0.98

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.18

1.53

Faktisk: 1.6 | Diff: +0.07

Justert Styrke
35.6

Angrep: 27.4, Forsvar: 48.0, Form: 20.6

50.6

Angrep: 56.5, Forsvar: 49.5, Form: 42.4

Analyse av Måltidspunkter

2

0-15'

2
1

16-30'

1

31-45'

1
2

46-60'

4
2

61-75'

5
1

76-90+'

3
Moreirense
Genk
Moreirense

Styrkeanalyse

35.6

Totalt

Angrep 27.4
Forsvar 48.0
Form 20.6
Stabilitet 61.3
Genk

Styrkeanalyse

50.6

Totalt

Angrep 56.5
Forsvar 49.5
Form 42.4
Stabilitet 56.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

79.0 vs 60.6

Motstanderkvalitet

60.7 vs 52.9

Mot Topplag

0% vs 0%
Moreirense logo Moreirense
T
Tondela (57%)
S
Estrela (49%)
T
Benfica (80%)
S
Estoril (47%)
U
Famalicão (74%)
T
Braga (64%)
T
Arouca (57%)
T
Porto (74%)
Genk logo Genk
S
Westerlo (45%)
T
Charleroi (51%)
U
Standard (55%)
U
Charleroi (46%)
S
Westerlo (50%)
U
OHL (47%)
S
Antwerp (57%)
U
La Louvière (54%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Tondela B
0 - 2 T
57%
Estrela H
3 - 2 S
49%
Benfica B
1 - 4 T
80%
Estoril H
1 - 0 S
47%
Famalicão B
1 - 1 U
74%
Braga H
0 - 1 T
64%
Arouca H
0 - 1 T
57%
Porto B
0 - 3 T
74%
Nacional H
1 - 1 U
52%
Casa Pia B
1 - 1 U
53%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Westerlo H
3 - 0 S
45%
Charleroi B
0 - 2 T
51%
Standard H
1 - 1 U
55%
Charleroi H
1 - 1 U
46%
Westerlo B
2 - 1 S
50%
OHL H
0 - 0 U
47%
Antwerp B
2 - 1 S
57%
La Louvière B
5 - 5 U
54%
Freiburg B
1 - 5 T
69%
Sint-Truiden H
1 - 0 S
55%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 52.8 vs 56.0), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Genk har den offensive fordelen med 1.6 mål per kamp mot Moreirenses 0.8.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Moreirense på 1.6 og Genk på 1.6 innslupne per kamp.

Moreirense har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 3 kamper.

Genk har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.8 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Genk fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (50.6 vs 35.6) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Moreirense

Moreirense

VS
Genk

Genk

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer