Hopp til innhold
Sammenlign Motor vs SK Poltava

Motor vs SK Poltava Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Motor vs SK Poltava: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Motor Motor Hjemmelag
SK Poltava SK Poltava Bortelag
Motor
52.1
S T T T U U S S U S

Siste 10 Kamper

SK Poltava
23.0
T U T U T U T T T T

Vunnede Kategorier

11

Motor

2

Uavgjort

2

SK Poltava

Ytelsesradar

Motor
SK Poltava

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 3U, 3T

0%

0S, 3U, 7T

Mål per Kamp
1.3

13 / 10 kamper

0.7

7 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.9

9 / 10 kamper

2.9

29 / 10 kamper

Målforskjell
+4

+4

-22

-22

Holdt Nullen
40%

4 / 10 kamper

0%

0 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
30%

3 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
40%

4 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Toppscorer
K. Czubak (5 mål)
V. Sad (2 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 8 / 2. Omgang: 5
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 3
Hjemmeseier
40%

2S / 5 kamper

0%

0S / 6 kamper

Borteseier
40%

2S / 5 kamper

0%

0S / 4 kamper

Kampprogram Vanskelighet
54.7

Ligavanskelighet: 57.0, Motstanderkvalitet: 53.2

64.1

Ligavanskelighet: 98.0, Motstanderkvalitet: 71.1

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

0%

0S / 7 kamper

Forventede mål (xG)
1.37

Faktisk: 1.3 | Diff: -0.07

0.94

Faktisk: 0.7 | Diff: -0.24

Justert Styrke
52.1

Angrep: 45.4, Forsvar: 73.3, Form: 41.9

23.0

Angrep: 26.6, Forsvar: 3.8, Form: 0.0

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

2
4

16-30'

1
3

31-45'

1
2

46-60'

2
1

61-75'

1
2

76-90+'

Motor
SK Poltava
Motor

Styrkeanalyse

52.1

Totalt

Angrep 45.4
Forsvar 73.3
Form 41.9
Stabilitet 50.5
SK Poltava

Styrkeanalyse

23.0

Totalt

Angrep 26.6
Forsvar 3.8
Form 0.0
Stabilitet 93.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

57.0 vs 98.0

Motstanderkvalitet

53.2 vs 71.1

Mot Topplag

0% vs 0%
Motor logo Motor
S
Wisła Płock (47%)
T
Lech (64%)
T
Widzew (59%)
T
GKS Katowice (64%)
U
Raków (54%)
U
Radomiak (58%)
S
Zagłębie (49%)
S
Nieciecza (41%)
SK Poltava logo SK Poltava
T
Shakhtar D (78%)
U
Kryvbas KR (71%)
T
Kolos (83%)
U
Obolon (63%)
T
Polissya (77%)
U
Oleksandria (44%)
T
Metalist 1925 (79%)
T
Karpaty Lviv (81%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Wisła Płock B
4 - 0 S
47%
Lech H
0 - 1 T
64%
Widzew B
0 - 2 T
59%
GKS Katowice B
2 - 3 T
64%
Raków H
1 - 1 U
54%
Radomiak B
1 - 1 U
58%
Zagłębie H
1 - 0 S
49%
Nieciecza B
2 - 1 S
41%
Górnik H
0 - 0 U
53%
Kielce H
2 - 0 S
43%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Shakhtar D H
0 - 4 T
78%
Kryvbas KR H
3 - 3 U
71%
Kolos B
0 - 2 T
83%
Obolon B
1 - 1 U
63%
Polissya H
0 - 4 T
77%
Oleksandria H
3 - 3 U
44%
Metalist 1925 B
0 - 2 T
79%
Karpaty Lviv H
0 - 4 T
81%
Zorya B
0 - 4 T
80%
Kudrivka H
0 - 2 T
55%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 54.7 vs 64.1), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Motor har den offensive fordelen med 1.3 mål per kamp mot SK Poltavas 0.7.

Defensivt er Motor langt overlegen, med bare 0.9 innslupne mål per kamp og 4 holdte nullen, mens SK Poltava slipper inn 2.9 per kamp.

Motor har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

SK Poltava har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 7 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.9 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — usannsynlig.

Motor fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (52.1 vs 23.0) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Motor

Motor

VS
SK Poltava

SK Poltava

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer