Hopp til innhold
Sammenlign OFK vs Charleroi

OFK vs Charleroi Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign OFK vs Charleroi: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

OFK OFK Hjemmelag
Charleroi Charleroi Bortelag
OFK
48.0
U T U U S U S U U U

Siste 10 Kamper

Charleroi
42.5
S S S U T S T T T U

Vunnede Kategorier

9

OFK

4

Uavgjort

2

Charleroi

Ytelsesradar

OFK
Charleroi

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
20%

2S, 7U, 1T

40%

4S, 2U, 4T

Mål per Kamp
1.4

14 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.1

11 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Målforskjell
+3

+3

0

0

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
Y. Silué (4 mål)
A. Bernier (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 7
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 7
Hjemmeseier
0%

0S / 5 kamper

50%

2S / 4 kamper

Borteseier
40%

2S / 5 kamper

33%

2S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
52.2

Ligavanskelighet: 55.0, Motstanderkvalitet: 50.4

42.2

Ligavanskelighet: 59.5, Motstanderkvalitet: 52.5

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

0%

0S / 1 kamper

Forventede mål (xG)
1.33

Faktisk: 1.4 | Diff: +0.07

1.03

Faktisk: 1.1 | Diff: +0.07

Justert Styrke
48.0

Angrep: 47.7, Forsvar: 64.7, Form: 20.4

42.5

Angrep: 33.8, Forsvar: 58.4, Form: 36.9

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

2
6

16-30'

1

31-45'

1
1

46-60'

2
2

61-75'

4
4

76-90+'

1
OFK
Charleroi
OFK

Styrkeanalyse

48.0

Totalt

Angrep 47.7
Forsvar 64.7
Form 20.4
Stabilitet 75.7
Charleroi

Styrkeanalyse

42.5

Totalt

Angrep 33.8
Forsvar 58.4
Form 36.9
Stabilitet 44.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

55.0 vs 59.5

Motstanderkvalitet

50.4 vs 52.5

Mot Topplag

0% vs 0%
OFK logo OFK
U
Partizan (57%)
T
Železničar P (62%)
U
Radnik (50%)
U
Čukarički (46%)
S
Novi Pazar (46%)
U
Radnik (50%)
S
Radnički Niš (49%)
U
FK IMT (58%)
Charleroi logo Charleroi
S
Antwerp (45%)
S
Genk (49%)
S
OHL (40%)
U
Genk (54%)
T
Standard (55%)
S
Antwerp (52%)
T
Westerlo (62%)
T
ZW (70%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Partizan B
1 - 1 U
57%
Železničar P B
0 - 2 T
62%
Radnik H
1 - 1 U
50%
Čukarički H
0 - 0 U
46%
Novi Pazar B
5 - 1 S
46%
Radnik H
0 - 0 U
50%
Radnički Niš B
2 - 1 S
49%
FK IMT H
3 - 3 U
58%
Napredak B
2 - 2 U
34%
Radnički Krag H
0 - 0 U
52%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Antwerp B
1 - 0 S
45%
Genk H
2 - 0 S
49%
OHL B
2 - 0 S
40%
Genk B
1 - 1 U
54%
Standard H
1 - 2 T
55%
Antwerp H
2 - 1 S
52%
Westerlo B
0 - 2 T
62%
ZW B
0 - 1 T
70%
OHL H
0 - 2 T
47%
Dender B
2 - 2 U
51%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 52.2 vs 42.2), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med OFK på 1.4 og Charleroi på 1.1 mål per kamp.

Begge forsvar er sammenlignbare, med OFK på 1.1 og Charleroi på 1.1 innslupne per kamp.

OFK har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.4 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

OFK har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 5.5 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

OFK

OFK

VS
Charleroi

Charleroi

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer