Hopp til innhold
Sammenlign Lyon vs Motor

Lyon vs Motor Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Lyon vs Motor: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Lyon Lyon Hjemmelag
Motor Motor Bortelag
Lyon
58.2
T S S S S U T T U U

Siste 10 Kamper

Motor
52.1
S T T T U U S S U S

Vunnede Kategorier

8

Lyon

2

Uavgjort

5

Motor

Ytelsesradar

Lyon
Motor

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 3U, 3T

40%

4S, 3U, 3T

Mål per Kamp
1.4

14 / 10 kamper

1.3

13 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.2

12 / 10 kamper

0.9

9 / 10 kamper

Målforskjell
+2

+2

+4

+4

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
R. Yaremchuk (4 mål)
K. Czubak (5 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 8
1. Omgang: 8 / 2. Omgang: 5
Hjemmeseier
60%

3S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
20%

1S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
73.4

Ligavanskelighet: 85.8, Motstanderkvalitet: 63.9

54.7

Ligavanskelighet: 57.0, Motstanderkvalitet: 53.2

Mot Topplag
67%

2S / 3 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
1.99

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.59

1.37

Faktisk: 1.3 | Diff: -0.07

Justert Styrke
58.2

Angrep: 57.6, Forsvar: 74.0, Form: 49.4

52.1

Angrep: 45.4, Forsvar: 73.3, Form: 41.9

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

1
2

16-30'

4
3

31-45'

3
3

46-60'

2
4

61-75'

1
1

76-90+'

2
Lyon
Motor
Lyon

Styrkeanalyse

58.2

Totalt

Angrep 57.6
Forsvar 74.0
Form 49.4
Stabilitet 50.5
Motor

Styrkeanalyse

52.1

Totalt

Angrep 45.4
Forsvar 73.3
Form 41.9
Stabilitet 50.5

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

85.8 vs 57.0

Motstanderkvalitet

63.9 vs 53.2

Mot Topplag

67% vs 0%
Lyon logo Lyon
T
Toulouse (62%)
S
Rennes (75%)
S
Auxerre (66%)
S
Paris SG (84%)
S
Lorient (64%)
U
Angers (52%)
T
Monaco (72%)
T
Celta Vigo (50%)
Motor logo Motor
S
Wisła Płock (47%)
T
Lech (64%)
T
Widzew (59%)
T
GKS Katowice (64%)
U
Raków (54%)
U
Radomiak (58%)
S
Zagłębie (49%)
S
Nieciecza (41%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Toulouse B
1 - 2 T
62%
Rennes H
4 - 2 S
75%
Auxerre H
3 - 2 S
66%
Paris SG B
2 - 1 S
84%
Lorient H
2 - 0 S
64%
Angers B
0 - 0 U
52%
Monaco H
1 - 2 T
72%
Celta Vigo H
0 - 2 T
50%
Le Havre B
0 - 0 U
58%
Celta Vigo B
1 - 1 U
56%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Wisła Płock B
4 - 0 S
47%
Lech H
0 - 1 T
64%
Widzew B
0 - 2 T
59%
GKS Katowice B
2 - 3 T
64%
Raków H
1 - 1 U
54%
Radomiak B
1 - 1 U
58%
Zagłębie H
1 - 0 S
49%
Nieciecza B
2 - 1 S
41%
Górnik H
0 - 0 U
53%
Kielce H
2 - 0 S
43%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Lyon har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 73.4) sammenlignet med Motor (SoS: 54.7). Dette betyr at Lyons statistikk veier tyngre.

Begge lagene er jevne i angrep, med Lyon på 1.4 og Motor på 1.3 mål per kamp.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Lyon på 1.2 og Motor på 0.9 innslupne per kamp.

Lyon har bevist sin verdi mot topplag og vunnet 2 av 3 kamper.

Motor har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.4 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Lyon har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 6.1 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Lyon

Lyon

VS
Motor

Motor

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer