Hopp til innhold
Sammenlign Osasuna vs Inter Milan

Osasuna vs Inter Milan Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Osasuna vs Inter Milan: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Osasuna Osasuna Hjemmelag
Inter Milan Inter Milan Bortelag
Osasuna
42.2
T T T S T U U S T U

Siste 10 Kamper

Inter Milan
78.9
S S U S S S S U U T

Vunnede Kategorier

2

Osasuna

1

Uavgjort

12

Inter Milan

Ytelsesradar

Osasuna
Inter Milan

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
20%

2S, 3U, 5T

60%

6S, 3U, 1T

Mål per Kamp
1.3

13 / 10 kamper

2.4

24 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.7

17 / 10 kamper

1.2

12 / 10 kamper

Målforskjell
-4

-4

+12

+12

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
80%

8 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
A. Budimir (5 mål)
M. Thuram (6 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 9
1. Omgang: 9 / 2. Omgang: 15
Hjemmeseier
33%

2S / 6 kamper

80%

4S / 5 kamper

Borteseier
0%

0S / 4 kamper

40%

2S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
60.5

Ligavanskelighet: 93.0, Motstanderkvalitet: 66.7

72.3

Ligavanskelighet: 85.5, Motstanderkvalitet: 65.9

Mot Topplag
0%

0S / 2 kamper

60%

3S / 5 kamper

Forventede mål (xG)
1.62

Faktisk: 1.3 | Diff: -0.32

3.22

Faktisk: 2.4 | Diff: -0.82

Justert Styrke
42.2

Angrep: 47.9, Forsvar: 47.9, Form: 22.1

78.9

Angrep: 97.8, Forsvar: 73.4, Form: 73.4

Analyse av Måltidspunkter

3

0-15'

3

16-30'

2
1

31-45'

1

46-60'

9

61-75'

4
9

76-90+'

5
Osasuna
Inter Milan
Osasuna

Styrkeanalyse

42.2

Totalt

Angrep 47.9
Forsvar 47.9
Form 22.1
Stabilitet 61.3
Inter Milan

Styrkeanalyse

78.9

Totalt

Angrep 97.8
Forsvar 73.4
Form 73.4
Stabilitet 61.3

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

93.0 vs 85.5

Motstanderkvalitet

66.7 vs 65.9

Mot Topplag

0% vs 60%
Osasuna logo Osasuna
T
Atlético (61%)
T
Levante (76%)
T
Barcelona (86%)
S
Sevilla (58%)
T
Athletic (60%)
U
Betis (68%)
U
Alavés (65%)
S
Girona (59%)
Inter Milan logo Inter Milan
S
Lazio (76%)
S
Parma (57%)
U
Torino (74%)
S
Como (53%)
S
Cagliari (53%)
S
Como (76%)
S
Roma (70%)
U
Fiorentina (71%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Atlético H
1 - 2 T
61%
Levante B
2 - 3 T
76%
Barcelona H
1 - 2 T
86%
Sevilla H
2 - 1 S
58%
Athletic B
0 - 1 T
60%
Betis H
1 - 1 U
68%
Alavés B
2 - 2 U
65%
Girona H
1 - 0 S
59%
Real Sociedad B
1 - 3 T
66%
Mallorca H
2 - 2 U
68%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Lazio B
3 - 0 S
76%
Parma H
2 - 0 S
57%
Torino B
2 - 2 U
74%
Como H
3 - 2 S
53%
Cagliari H
3 - 0 S
53%
Como B
4 - 3 S
76%
Roma H
5 - 2 S
70%
Fiorentina B
1 - 1 U
71%
Atalanta H
1 - 1 U
64%
AC Milan B
0 - 1 T
65%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Inter Milan har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 72.3) sammenlignet med Osasuna (SoS: 60.5). Dette betyr at Inter Milans statistikk veier tyngre.

Inter Milans angrep er på et annet nivå, med snitt 2.4 mål per kamp og M. Thuram i spissen med 6 mål. Osasuna scorer bare 1.3 per kamp.

Inter Milan har den defensive fordelen, med 1.2 innslupne per kamp mot Osasunas 1.7.

Inter Milan har bevist sin verdi mot topplag og vunnet 3 av 5 kamper.

Hjemmefordelen favoriserer Inter Milan, med 80% hjemmeseire.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.3 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Basert på vår omfattende analyse er Inter Milan den klare favoritten. Overlegenhet i angrep (97.8), forsvar (73.4) og form (73.4) etterlater lite rom for tvil. Osasuna trenger en eksepsjonell prestasjon.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Osasuna

Osasuna

VS
Inter Milan

Inter Milan

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer