Hopp til innhold
Sammenlign Porto vs Girona

Porto vs Girona Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Porto vs Girona: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Porto Porto Hjemmelag
Girona Girona Bortelag
Porto
60.9
T S S S T S U U S S

Siste 10 Kamper

Girona
46.3
U T T T U S T S U T

Vunnede Kategorier

11

Porto

2

Uavgjort

2

Girona

Ytelsesradar

Porto
Girona

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
60%

6S, 2U, 2T

20%

2S, 3U, 5T

Mål per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.0

10 / 10 kamper

1.2

12 / 10 kamper

Målforskjell
+6

+6

-1

-1

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
William (3 mål)
Joel Roca (2 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 8 / 2. Omgang: 8
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 7
Hjemmeseier
60%

3S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
60%

3S / 5 kamper

0%

0S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
54.9

Ligavanskelighet: 80.8, Motstanderkvalitet: 64.4

65.9

Ligavanskelighet: 93.0, Motstanderkvalitet: 67.8

Mot Topplag
0%

0S / 2 kamper

20%

1S / 5 kamper

Forventede mål (xG)
1.73

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.13

1.27

Faktisk: 1.1 | Diff: -0.17

Justert Styrke
60.9

Angrep: 55.9, Forsvar: 69.9, Form: 62.9

46.3

Angrep: 42.5, Forsvar: 69.5, Form: 23.2

Analyse av Måltidspunkter

2

0-15'

2
2

16-30'

4

31-45'

1
2

46-60'

1
4

61-75'

3
2

76-90+'

4
Porto
Girona
Porto

Styrkeanalyse

60.9

Totalt

Angrep 55.9
Forsvar 69.9
Form 62.9
Stabilitet 52.0
Girona

Styrkeanalyse

46.3

Totalt

Angrep 42.5
Forsvar 69.5
Form 23.2
Stabilitet 61.3

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

80.8 vs 93.0

Motstanderkvalitet

64.4 vs 67.8

Mot Topplag

0% vs 20%
Porto logo Porto
T
AVS (64%)
S
Alverca (59%)
S
Estrela (54%)
S
Tondela (52%)
T
Nottm Forest (81%)
S
Estoril (52%)
U
Nottm Forest (76%)
U
Famalicão (69%)
Girona logo Girona
U
Rayo (79%)
T
Mallorca (68%)
T
Valencia (72%)
T
Betis (68%)
U
Real Madrid (70%)
S
Villarreal (73%)
T
Osasuna (63%)
S
Athletic (55%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
AVS B
1 - 3 T
64%
Alverca H
1 - 0 S
59%
Estrela B
2 - 1 S
54%
Tondela H
2 - 0 S
52%
Nottm Forest B
0 - 1 T
81%
Estoril B
3 - 1 S
52%
Nottm Forest H
1 - 1 U
76%
Famalicão H
2 - 2 U
69%
Braga B
2 - 1 S
69%
Stuttgart H
2 - 0 S
68%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Rayo B
1 - 1 U
79%
Mallorca H
0 - 1 T
68%
Valencia B
1 - 2 T
72%
Betis H
2 - 3 T
68%
Real Madrid B
1 - 1 U
70%
Villarreal H
1 - 0 S
73%
Osasuna B
0 - 1 T
63%
Athletic H
3 - 0 S
55%
Levante B
1 - 1 U
76%
Celta Vigo H
1 - 2 T
54%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Girona har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 65.9) sammenlignet med Porto (SoS: 54.9). Dette betyr at Gironas statistikk veier tyngre.

Porto har den offensive fordelen med 1.6 mål per kamp mot Gironas 1.1.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Porto på 1.0 og Girona på 1.2 innslupne per kamp.

Girona har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 5 kamper.

Porto er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.5 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Porto har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 14.6 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Porto

Porto

VS
Girona

Girona

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer