Hopp til innhold
Sammenlign La Louvière vs Radnički Niš

La Louvière vs Radnički Niš Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign La Louvière vs Radnički Niš: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

La Louvière La Louvière Hjemmelag
Radnički Niš Radnički Niš Bortelag
La Louvière
35.9
S T T T T T U S U U

Siste 10 Kamper

Radnički Niš
36.1
S S T S U T T T T U

Vunnede Kategorier

6

La Louvière

3

Uavgjort

6

Radnički Niš

Ytelsesradar

La Louvière
Radnički Niš

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
20%

2S, 3U, 5T

30%

3S, 2U, 5T

Mål per Kamp
1.4

14 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
2.0

20 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Målforskjell
-6

-6

-5

-5

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Toppscorer
P. Fall (6 mål)
A. Shestyuk (5 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 9
1. Omgang: 3 / 2. Omgang: 8
Hjemmeseier
20%

1S / 5 kamper

50%

2S / 4 kamper

Borteseier
20%

1S / 5 kamper

17%

1S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
44.4

Ligavanskelighet: 62.4, Motstanderkvalitet: 55.6

40.6

Ligavanskelighet: 55.0, Motstanderkvalitet: 53.2

Mot Topplag
0%

0S / 1 kamper

0%

0S / 1 kamper

Forventede mål (xG)
1.47

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.07

1.09

Faktisk: 1.1 | Diff: +0.01

Justert Styrke
35.9

Angrep: 44.1, Forsvar: 31.5, Form: 18.9

36.1

Angrep: 33.2, Forsvar: 42.3, Form: 27.2

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

3
3

46-60'

4
3

61-75'

2
3

76-90+'

2
La Louvière
Radnički Niš
La Louvière

Styrkeanalyse

35.9

Totalt

Angrep 44.1
Forsvar 31.5
Form 18.9
Stabilitet 61.3
Radnički Niš

Styrkeanalyse

36.1

Totalt

Angrep 33.2
Forsvar 42.3
Form 27.2
Stabilitet 49.3

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

62.4 vs 55.0

Motstanderkvalitet

55.6 vs 53.2

Mot Topplag

0% vs 0%
La Louvière logo La Louvière
S
Cercle Brugge (46%)
T
Dender (40%)
T
ZW (59%)
T
ZW (54%)
T
Cercle Brugge (63%)
T
Dender (46%)
U
Genk (61%)
S
Cercle Brugge (63%)
Radnički Niš logo Radnički Niš
S
Mladost Lučani (48%)
S
Napredak (34%)
T
FK IMT (63%)
S
Javor (52%)
U
Radnički Krag (57%)
T
Vojvodina (68%)
T
OFK (53%)
T
Red Star (74%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Cercle Brugge H
4 - 1 S
46%
Dender B
1 - 2 T
40%
ZW B
0 - 4 T
59%
ZW H
0 - 2 T
54%
Cercle Brugge B
0 - 3 T
63%
Dender H
0 - 1 T
46%
Genk H
5 - 5 U
61%
Cercle Brugge B
3 - 1 S
63%
Antwerp H
0 - 0 U
52%
Standard B
1 - 1 U
72%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Mladost Lučani H
1 - 0 S
48%
Napredak B
1 - 0 S
34%
FK IMT B
0 - 2 T
63%
Javor H
3 - 2 S
52%
Radnički Krag B
1 - 1 U
57%
Vojvodina B
2 - 3 T
68%
OFK H
1 - 2 T
53%
Red Star B
0 - 2 T
74%
Spartak H
0 - 2 T
28%
Radnik B
2 - 2 U
55%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende oppgjør mellom to jevnbyrdige lag. De rå tallene forteller én historie, men analysen av motstandernes kvalitet tilfører avgjørende kontekst.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 44.4 vs 40.6), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med La Louvière på 1.4 og Radnički Niš på 1.1 mål per kamp.

Radnički Niš har den defensive fordelen, med 1.6 innslupne per kamp mot La Louvières 2.0.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.0 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Dette er en ekte myntkast. Begge lagene er bemerkelsesverdig jevne i alle mål.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

La Louvière

La Louvière

VS
Radnički Niš

Radnički Niš

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer