Hopp til innhold
Sammenlign Radnički Krag vs Torino

Radnički Krag vs Torino Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Radnički Krag vs Torino: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Radnički Krag Radnički Krag Hjemmelag
Torino Torino Bortelag
Radnički Krag
45.7
U U S U U U U U T U

Siste 10 Kamper

Torino
59.7
S T U U S S T S T S

Vunnede Kategorier

2

Radnički Krag

1

Uavgjort

12

Torino

Ytelsesradar

Radnički Krag
Torino

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
10%

1S, 8U, 1T

50%

5S, 2U, 3T

Mål per Kamp
0.8

8 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.5

5 / 10 kamper

1.2

12 / 10 kamper

Målforskjell
+3

+3

+4

+4

Holdt Nullen
60%

6 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
20%

2 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
30%

3 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
E. Sokler (4 mål)
G. Simeone (6 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 4
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 12
Hjemmeseier
20%

1S / 5 kamper

80%

4S / 5 kamper

Borteseier
0%

0S / 5 kamper

20%

1S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
53.4

Ligavanskelighet: 55.0, Motstanderkvalitet: 52.3

64.8

Ligavanskelighet: 90.0, Motstanderkvalitet: 64.4

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

25%

1S / 4 kamper

Forventede mål (xG)
0.85

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.05

1.85

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.25

Justert Styrke
45.7

Angrep: 27.6, Forsvar: 86.2, Form: 10.3

59.7

Angrep: 61.2, Forsvar: 68.9, Form: 57.4

Analyse av Måltidspunkter

2

0-15'

2
2

16-30'

1

31-45'

1
3

46-60'

4
1

61-75'

3

76-90+'

5
Radnički Krag
Torino
Radnički Krag

Styrkeanalyse

45.7

Totalt

Angrep 27.6
Forsvar 86.2
Form 10.3
Stabilitet 85.3
Torino

Styrkeanalyse

59.7

Totalt

Angrep 61.2
Forsvar 68.9
Form 57.4
Stabilitet 45.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

55.0 vs 90.0

Motstanderkvalitet

52.3 vs 64.4

Mot Topplag

0% vs 25%
Radnički Krag logo Radnički Krag
U
FK IMT (63%)
U
TSC (56%)
S
Spartak (28%)
U
Mladost Lučani (53%)
U
Radnički Niš (44%)
U
Čukarički (50%)
U
Mladost Lučani (48%)
U
TSC (60%)
Torino logo Torino
S
Sassuolo (64%)
T
Udinese (79%)
U
Inter Milan (78%)
U
Cremonese (56%)
S
Verona (50%)
S
Pisa (46%)
T
AC Milan (65%)
S
Parma (57%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
FK IMT B
0 - 0 U
63%
TSC H
2 - 2 U
56%
Spartak H
4 - 0 S
28%
Mladost Lučani B
0 - 0 U
53%
Radnički Niš H
1 - 1 U
44%
Čukarički B
0 - 0 U
50%
Mladost Lučani H
1 - 1 U
48%
TSC B
0 - 0 U
60%
Vojvodina H
0 - 1 T
63%
OFK B
0 - 0 U
58%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Sassuolo H
2 - 1 S
64%
Udinese B
0 - 2 T
79%
Inter Milan H
2 - 2 U
78%
Cremonese B
0 - 0 U
56%
Verona H
2 - 1 S
50%
Pisa B
1 - 0 S
46%
AC Milan B
2 - 3 T
65%
Parma H
4 - 1 S
57%
Napoli B
1 - 2 T
79%
Lazio H
2 - 0 S
70%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Torino har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 64.8) sammenlignet med Radnički Krag (SoS: 53.4). Dette betyr at Torinos statistikk veier tyngre.

Torino har den offensive fordelen med 1.6 mål per kamp mot Radnički Krags 0.8.

Radnički Krag har den defensive fordelen, med 0.5 innslupne per kamp mot Torinos 1.2.

Radnički Krag har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Torino har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 4 kamper.

Hjemmefordelen favoriserer Torino, med 80% hjemmeseire.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.1 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Torino har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 14.0 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Radnički Krag

Radnički Krag

VS
Torino

Torino

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer