Hopp til innhold
Sammenlign Radnički Niš vs Antalyaspor

Radnički Niš vs Antalyaspor Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Radnički Niš vs Antalyaspor: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Radnički Niš Radnički Niš Hjemmelag
Antalyaspor Antalyaspor Bortelag
Radnički Niš
36.1
S S T S U T T T T U

Siste 10 Kamper

Antalyaspor
33.5
T U T T T S U T T U

Vunnede Kategorier

10

Radnički Niš

2

Uavgjort

3

Antalyaspor

Ytelsesradar

Radnički Niš
Antalyaspor

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
30%

3S, 2U, 5T

10%

1S, 3U, 6T

Mål per Kamp
1.1

11 / 10 kamper

1.0

10 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

1.9

19 / 10 kamper

Målforskjell
-5

-5

-9

-9

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
A. Shestyuk (5 mål)
S. van de Streek (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 3 / 2. Omgang: 8
1. Omgang: 3 / 2. Omgang: 7
Hjemmeseier
50%

2S / 4 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

0%

0S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
40.6

Ligavanskelighet: 55.0, Motstanderkvalitet: 53.2

50.5

Ligavanskelighet: 72.0, Motstanderkvalitet: 62.0

Mot Topplag
0%

0S / 1 kamper

0%

0S / 1 kamper

Forventede mål (xG)
1.09

Faktisk: 1.1 | Diff: +0.01

1.08

Faktisk: 1.0 | Diff: -0.08

Justert Styrke
36.1

Angrep: 33.2, Forsvar: 42.3, Form: 27.2

33.5

Angrep: 33.5, Forsvar: 36.9, Form: 10.0

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

16-30'

1
3

31-45'

1
4

46-60'

3
2

61-75'

2
2

76-90+'

3
Radnički Niš
Antalyaspor
Radnički Niš

Styrkeanalyse

36.1

Totalt

Angrep 33.2
Forsvar 42.3
Form 27.2
Stabilitet 49.3
Antalyaspor

Styrkeanalyse

33.5

Totalt

Angrep 33.5
Forsvar 36.9
Form 10.0
Stabilitet 74.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

55.0 vs 72.0

Motstanderkvalitet

53.2 vs 62.0

Mot Topplag

0% vs 0%
Radnički Niš logo Radnički Niš
S
Mladost Lučani (48%)
S
Napredak (34%)
T
FK IMT (63%)
S
Javor (52%)
U
Radnički Krag (57%)
T
Vojvodina (68%)
T
OFK (53%)
T
Red Star (74%)
Antalyaspor logo Antalyaspor
T
Galatasaray (69%)
U
Alanyaspor (56%)
T
Göztepe (64%)
T
Konyaspor (61%)
T
Beşiktaş (65%)
S
Eyüp (53%)
U
Başakşehir (71%)
T
Gaziantep (49%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Mladost Lučani H
1 - 0 S
48%
Napredak B
1 - 0 S
34%
FK IMT B
0 - 2 T
63%
Javor H
3 - 2 S
52%
Radnički Krag B
1 - 1 U
57%
Vojvodina B
2 - 3 T
68%
OFK H
1 - 2 T
53%
Red Star B
0 - 2 T
74%
Spartak H
0 - 2 T
28%
Radnik B
2 - 2 U
55%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Galatasaray B
2 - 4 T
69%
Alanyaspor H
0 - 0 U
56%
Göztepe B
0 - 2 T
64%
Konyaspor H
0 - 2 T
61%
Beşiktaş B
2 - 4 T
65%
Eyüp H
3 - 0 S
53%
Başakşehir B
0 - 0 U
71%
Gaziantep H
1 - 4 T
49%
Rize B
0 - 1 T
64%
Fenerbahçe H
2 - 2 U
68%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende oppgjør mellom to jevnbyrdige lag. De rå tallene forteller én historie, men analysen av motstandernes kvalitet tilfører avgjørende kontekst.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 40.6 vs 50.5), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med Radnički Niš på 1.1 og Antalyaspor på 1.0 mål per kamp.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Radnički Niš på 1.6 og Antalyaspor på 1.9 innslupne per kamp.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.8 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Dette er en ekte myntkast. Begge lagene er bemerkelsesverdig jevne i alle mål.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Antalyaspor

Antalyaspor

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer