Hopp til innhold
Sammenlign Radnički Niš vs Dinamo Zagreb

Radnički Niš vs Dinamo Zagreb Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Radnički Niš vs Dinamo Zagreb: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Radnički Niš Radnički Niš Hjemmelag
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Bortelag
Radnički Niš
36.1
S S T S U T T T T U

Siste 10 Kamper

Dinamo Zagreb
85.4
S S S S U S S S S S

Vunnede Kategorier

0

Radnički Niš

2

Uavgjort

13

Dinamo Zagreb

Ytelsesradar

Radnički Niš
Dinamo Zagreb

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
30%

3S, 2U, 5T

90%

9S, 1U, 0T

Mål per Kamp
1.1

11 / 10 kamper

3.3

33 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Målforskjell
-5

-5

+25

+25

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

80%

8 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
A. Shestyuk (5 mål)
D. Beljo (16 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 3 / 2. Omgang: 8
1. Omgang: 15 / 2. Omgang: 18
Hjemmeseier
50%

2S / 4 kamper

80%

4S / 5 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

100%

5S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
40.6

Ligavanskelighet: 55.0, Motstanderkvalitet: 53.2

45.6

Ligavanskelighet: 45.0, Motstanderkvalitet: 46.0

Mot Topplag
0%

0S / 1 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
1.09

Faktisk: 1.1 | Diff: +0.01

2.86

Faktisk: 3.3 | Diff: +0.44

Justert Styrke
36.1

Angrep: 33.2, Forsvar: 42.3, Form: 27.2

85.4

Angrep: 95.6, Forsvar: 70.1, Form: 86.0

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

5

16-30'

4
3

31-45'

6
4

46-60'

3
2

61-75'

9
2

76-90+'

6
Radnički Niš
Dinamo Zagreb
Radnički Niš

Styrkeanalyse

36.1

Totalt

Angrep 33.2
Forsvar 42.3
Form 27.2
Stabilitet 49.3
Dinamo Zagreb

Styrkeanalyse

85.4

Totalt

Angrep 95.6
Forsvar 70.1
Form 86.0
Stabilitet 89.2

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

55.0 vs 45.0

Motstanderkvalitet

53.2 vs 46.0

Mot Topplag

0% vs 0%
Radnički Niš logo Radnički Niš
S
Mladost Lučani (48%)
S
Napredak (34%)
T
FK IMT (63%)
S
Javor (52%)
U
Radnički Krag (57%)
T
Vojvodina (68%)
T
OFK (53%)
T
Red Star (74%)
Dinamo Zagreb logo Dinamo Zagreb
S
Hajduk (53%)
S
Gorica (50%)
S
Varaždin (48%)
S
Istra (46%)
U
Rijeka (44%)
S
Vukovar (37%)
S
Osijek (40%)
S
Lokomotiva (49%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Mladost Lučani H
1 - 0 S
48%
Napredak B
1 - 0 S
34%
FK IMT B
0 - 2 T
63%
Javor H
3 - 2 S
52%
Radnički Krag B
1 - 1 U
57%
Vojvodina B
2 - 3 T
68%
OFK H
1 - 2 T
53%
Red Star B
0 - 2 T
74%
Spartak H
0 - 2 T
28%
Radnik B
2 - 2 U
55%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Hajduk H
2 - 0 S
53%
Gorica B
2 - 1 S
50%
Varaždin H
2 - 1 S
48%
Istra B
2 - 0 S
46%
Rijeka H
2 - 2 U
44%
Vukovar B
4 - 1 S
37%
Osijek H
7 - 0 S
40%
Lokomotiva B
5 - 0 S
49%
Slaven H
4 - 2 S
35%
Hajduk B
3 - 1 S
58%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 40.6 vs 45.6), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Dinamo Zagrebs angrep er på et annet nivå, med snitt 3.3 mål per kamp og D. Beljo i spissen med 16 mål. Radnički Niš scorer bare 1.1 per kamp.

Defensivt er Dinamo Zagreb langt overlegen, med bare 0.8 innslupne mål per kamp og 4 holdte nullen, mens Radnički Niš slipper inn 1.6 per kamp.

Dinamo Zagreb har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Hjemmefordelen favoriserer Dinamo Zagreb, med 80% hjemmeseire.

Dinamo Zagreb er et sterkt bortelag med 100% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.4 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Basert på vår omfattende analyse er Dinamo Zagreb den klare favoritten. Overlegenhet i angrep (95.6), forsvar (70.1) og form (86.0) etterlater lite rom for tvil. Radnički Niš trenger en eksepsjonell prestasjon.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer