Hopp til innhold
Sammenlign Radomiak vs Olympiakos

Radomiak vs Olympiakos Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Radomiak vs Olympiakos: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Radomiak Radomiak Hjemmelag
Olympiakos Olympiakos Bortelag
Radomiak
49.9
U S S S T U T U T S

Siste 10 Kamper

Olympiakos
48.6
U T S T U S U S U S

Vunnede Kategorier

7

Radomiak

3

Uavgjort

5

Olympiakos

Ytelsesradar

Radomiak
Olympiakos

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 3U, 3T

40%

4S, 4U, 2T

Mål per Kamp
1.2

12 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.0

10 / 10 kamper

0.6

6 / 10 kamper

Målforskjell
+2

+2

+5

+5

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Toppscorer
R. Wolski (3 mål)
A. El Kaabi (5 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 7
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 6
Hjemmeseier
50%

3S / 6 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
25%

1S / 4 kamper

60%

3S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
54.0

Ligavanskelighet: 57.0, Motstanderkvalitet: 52.0

43.3

Ligavanskelighet: 60.1, Motstanderkvalitet: 55.0

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

0%

0S / 1 kamper

Forventede mål (xG)
1.12

Faktisk: 1.2 | Diff: +0.08

1.11

Faktisk: 1.1 | Diff: -0.01

Justert Styrke
49.9

Angrep: 41.6, Forsvar: 69.3, Form: 41.6

48.6

Angrep: 34.2, Forsvar: 74.6, Form: 37.3

Analyse av Måltidspunkter

3

0-15'

1

16-30'

2
1

31-45'

2
2

46-60'

2
2

61-75'

3
3

76-90+'

2
Radomiak
Olympiakos
Radomiak

Styrkeanalyse

49.9

Totalt

Angrep 41.6
Forsvar 69.3
Form 41.6
Stabilitet 50.5
Olympiakos

Styrkeanalyse

48.6

Totalt

Angrep 34.2
Forsvar 74.6
Form 37.3
Stabilitet 56.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

57.0 vs 60.1

Motstanderkvalitet

52.0 vs 55.0

Mot Topplag

0% vs 0%
Radomiak logo Radomiak
U
Cracovia (45%)
S
Lechia (46%)
S
Wisła Płock (47%)
S
Widzew (54%)
T
Zagłębie (54%)
U
Motor (54%)
T
Piast (58%)
U
Legia (59%)
Olympiakos logo Olympiakos
U
PAOK (54%)
T
PAOK (59%)
S
Panathinaikos (57%)
T
AEK Athens (62%)
U
Larissa (41%)
S
OFI (49%)
U
PAOK (54%)
S
Panserraikos (54%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Cracovia B
0 - 0 U
45%
Lechia H
3 - 1 S
46%
Wisła Płock B
1 - 0 S
47%
Widzew H
2 - 1 S
54%
Zagłębie B
0 - 1 T
54%
Motor H
1 - 1 U
54%
Piast B
1 - 3 T
58%
Legia H
1 - 1 U
59%
GKS Katowice H
0 - 1 T
59%
Arka H
3 - 1 S
44%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
PAOK H
1 - 1 U
54%
PAOK B
1 - 3 T
59%
Panathinaikos B
2 - 0 S
57%
AEK Athens H
0 - 1 T
62%
Larissa H
0 - 0 U
41%
OFI B
3 - 0 S
49%
PAOK H
0 - 0 U
54%
Panserraikos B
2 - 1 S
54%
Leverkusen B
0 - 0 U
72%
Panaitolikos H
2 - 0 S
48%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende oppgjør mellom to jevnbyrdige lag. De rå tallene forteller én historie, men analysen av motstandernes kvalitet tilfører avgjørende kontekst.

Radomiak har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 54.0) sammenlignet med Olympiakos (SoS: 43.3). Dette betyr at Radomiaks statistikk veier tyngre.

Begge lagene er jevne i angrep, med Radomiak på 1.2 og Olympiakos på 1.1 mål per kamp.

Olympiakos har den defensive fordelen, med 0.6 innslupne per kamp mot Radomiaks 1.0.

Radomiak har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Olympiakos er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.0 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Dette er en ekte myntkast. Begge lagene er bemerkelsesverdig jevne i alle mål.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Radomiak

Radomiak

VS
Olympiakos

Olympiakos

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer