Hopp til innhold
Sammenlign Rayo vs Bayern Munich

Rayo vs Bayern Munich Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Rayo vs Bayern Munich: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Rayo Rayo Hjemmelag
Bayern Munich Bayern Munich Bortelag
Rayo
65.9
U S S S U S T T S S

Siste 10 Kamper

Bayern Munich
78.0
S U U T S S S S S S

Vunnede Kategorier

3

Rayo

1

Uavgjort

11

Bayern Munich

Ytelsesradar

Rayo
Bayern Munich

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
60%

6S, 2U, 2T

70%

7S, 2U, 1T

Mål per Kamp
1.4

14 / 10 kamper

3.0

30 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.0

10 / 10 kamper

1.8

18 / 10 kamper

Målforskjell
+4

+4

+12

+12

Holdt Nullen
60%

6 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Begge Scorer
30%

3 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Toppscorer
Alemão (4 mål)
H. Kane (7 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 9
1. Omgang: 11 / 2. Omgang: 19
Hjemmeseier
67%

4S / 6 kamper

50%

2S / 4 kamper

Borteseier
50%

2S / 4 kamper

83%

5S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
69.3

Ligavanskelighet: 87.0, Motstanderkvalitet: 63.0

74.0

Ligavanskelighet: 88.8, Motstanderkvalitet: 67.1

Mot Topplag
50%

2S / 4 kamper

60%

3S / 5 kamper

Forventede mål (xG)
1.74

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.34

3.73

Faktisk: 3.0 | Diff: -0.73

Justert Styrke
65.9

Angrep: 55.7, Forsvar: 79.5, Form: 71.6

78.0

Angrep: 100, Forsvar: 49.6, Form: 86.8

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

2
1

16-30'

2
2

31-45'

7
3

46-60'

7
3

61-75'

4
4

76-90+'

8
Rayo
Bayern Munich
Rayo

Styrkeanalyse

65.9

Totalt

Angrep 55.7
Forsvar 79.5
Form 71.6
Stabilitet 52.0
Bayern Munich

Styrkeanalyse

78.0

Totalt

Angrep 100
Forsvar 49.6
Form 86.8
Stabilitet 63.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

87.0 vs 88.8

Motstanderkvalitet

63.0 vs 67.1

Mot Topplag

50% vs 60%
Rayo logo Rayo
U
Girona (59%)
S
Strasbourg (57%)
S
Getafe (72%)
S
Strasbourg (52%)
U
Real Sociedad (61%)
S
Espanyol (50%)
T
AEK Athens (75%)
T
Mallorca (73%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
S
Wolfsburg (55%)
U
Paris SG (83%)
U
Heidenheim (62%)
T
Paris SG (88%)
S
Mainz 05 (70%)
S
Leverkusen (51%)
S
Stuttgart (70%)
S
Real Madrid (66%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Girona H
1 - 1 U
59%
Strasbourg B
1 - 0 S
57%
Getafe B
2 - 0 S
72%
Strasbourg H
1 - 0 S
52%
Real Sociedad H
3 - 3 U
61%
Espanyol H
1 - 0 S
50%
AEK Athens B
1 - 3 T
75%
Mallorca B
0 - 3 T
73%
AEK Athens H
3 - 0 S
70%
Elche H
1 - 0 S
61%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Wolfsburg B
1 - 0 S
55%
Paris SG H
1 - 1 U
83%
Heidenheim H
3 - 3 U
62%
Paris SG B
4 - 5 T
88%
Mainz 05 B
4 - 3 S
70%
Leverkusen B
2 - 0 S
51%
Stuttgart H
4 - 2 S
70%
Real Madrid H
4 - 3 S
66%
St. Pauli B
5 - 0 S
55%
Real Madrid B
2 - 1 S
71%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 69.3 vs 74.0), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Bayern Munichs angrep er på et annet nivå, med snitt 3.0 mål per kamp og H. Kane i spissen med 7 mål. Rayo scorer bare 1.4 per kamp.

Defensivt er Rayo langt overlegen, med bare 1.0 innslupne mål per kamp og 6 holdte nullen, mens Bayern Munich slipper inn 1.8 per kamp.

Rayo har bevist sin verdi mot topplag og vunnet 2 av 4 kamper.

Bayern Munich har bevist sin verdi mot topplag og vunnet 3 av 5 kamper.

Bayern Munich er et sterkt bortelag med 83% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.6 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Bayern Munich har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 12.1 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Rayo

Rayo

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer