Hopp til innhold
Sammenlign Real Madrid vs La Louvière

Real Madrid vs La Louvière Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Real Madrid vs La Louvière: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Real Madrid Real Madrid Hjemmelag
La Louvière La Louvière Bortelag
Real Madrid
53.3
T S U S T U T T S S

Siste 10 Kamper

La Louvière
35.9
S T T T T T U S U U

Vunnede Kategorier

12

Real Madrid

3

Uavgjort

0

La Louvière

Ytelsesradar

Real Madrid
La Louvière

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 2U, 4T

20%

2S, 3U, 5T

Mål per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

1.4

14 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

2.0

20 / 10 kamper

Målforskjell
0

0

-6

-6

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

10%

1 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
80%

8 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Toppscorer
Vinícius Júnior (8 mål)
P. Fall (6 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 10
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 9
Hjemmeseier
50%

2S / 4 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
33%

2S / 6 kamper

20%

1S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
67.5

Ligavanskelighet: 94.2, Motstanderkvalitet: 73.2

44.4

Ligavanskelighet: 62.4, Motstanderkvalitet: 55.6

Mot Topplag
17%

1S / 6 kamper

0%

0S / 1 kamper

Forventede mål (xG)
2.0

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.4

1.47

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.07

Justert Styrke
53.3

Angrep: 62.7, Forsvar: 54.8, Form: 47.0

35.9

Angrep: 44.1, Forsvar: 31.5, Form: 18.9

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

1
4

16-30'

1
1

31-45'

3
5

46-60'

3
3

61-75'

3
2

76-90+'

3
Real Madrid
La Louvière
Real Madrid

Styrkeanalyse

53.3

Totalt

Angrep 62.7
Forsvar 54.8
Form 47.0
Stabilitet 44.8
La Louvière

Styrkeanalyse

35.9

Totalt

Angrep 44.1
Forsvar 31.5
Form 18.9
Stabilitet 61.3

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

94.2 vs 62.4

Motstanderkvalitet

73.2 vs 55.6

Mot Topplag

17% vs 0%
Real Madrid logo Real Madrid
T
Barcelona (91%)
S
Espanyol (55%)
U
Betis (73%)
S
Alavés (60%)
T
Bayern Munich (88%)
U
Girona (59%)
T
Bayern Munich (83%)
T
Mallorca (73%)
La Louvière logo La Louvière
S
Cercle Brugge (46%)
T
Dender (40%)
T
ZW (59%)
T
ZW (54%)
T
Cercle Brugge (63%)
T
Dender (46%)
U
Genk (61%)
S
Cercle Brugge (63%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Barcelona B
0 - 2 T
91%
Espanyol B
2 - 0 S
55%
Betis B
1 - 1 U
73%
Alavés H
2 - 1 S
60%
Bayern Munich B
3 - 4 T
88%
Girona H
1 - 1 U
59%
Bayern Munich H
1 - 2 T
83%
Mallorca B
1 - 2 T
73%
Atlético H
3 - 2 S
61%
Man City B
2 - 1 S
89%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Cercle Brugge H
4 - 1 S
46%
Dender B
1 - 2 T
40%
ZW B
0 - 4 T
59%
ZW H
0 - 2 T
54%
Cercle Brugge B
0 - 3 T
63%
Dender H
0 - 1 T
46%
Genk H
5 - 5 U
61%
Cercle Brugge B
3 - 1 S
63%
Antwerp H
0 - 0 U
52%
Standard B
1 - 1 U
72%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Real Madrid har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 67.5) sammenlignet med La Louvière (SoS: 44.4). Dette betyr at Real Madrids statistikk veier tyngre.

Begge lagene er jevne i angrep, med Real Madrid på 1.6 og La Louvière på 1.4 mål per kamp.

Real Madrid har den defensive fordelen, med 1.6 innslupne per kamp mot La Louvières 2.0.

Real Madrid har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 6 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.3 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Real Madrid fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (53.3 vs 35.9) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Real Madrid

Real Madrid

VS
La Louvière

La Louvière

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer