Hopp til innhold
Sammenlign Rize vs Radnički Krag

Rize vs Radnički Krag Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Rize vs Radnički Krag: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Rize Rize Hjemmelag
Radnički Krag Radnički Krag Bortelag
Rize
49.0
T S T U S S T T S S

Siste 10 Kamper

Radnički Krag
45.7
U U S U U U U U T U

Vunnede Kategorier

8

Rize

3

Uavgjort

4

Radnički Krag

Ytelsesradar

Rize
Radnički Krag

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
50%

5S, 1U, 4T

10%

1S, 8U, 1T

Mål per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.5

15 / 10 kamper

0.5

5 / 10 kamper

Målforskjell
+1

+1

+3

+3

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Toppscorer
Q. Laçi (4 mål)
E. Sokler (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 10
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 4
Hjemmeseier
100%

4S / 4 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

0%

0S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
49.3

Ligavanskelighet: 72.0, Motstanderkvalitet: 58.6

53.4

Ligavanskelighet: 55.0, Motstanderkvalitet: 52.3

Mot Topplag
0%

0S / 2 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
1.82

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.22

0.85

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.05

Justert Styrke
49.0

Angrep: 53.0, Forsvar: 49.6, Form: 49.6

45.7

Angrep: 27.6, Forsvar: 86.2, Form: 10.3

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

2
2

16-30'

2
2

31-45'

5

46-60'

3
2

61-75'

1
4

76-90+'

Rize
Radnički Krag
Rize

Styrkeanalyse

49.0

Totalt

Angrep 53.0
Forsvar 49.6
Form 49.6
Stabilitet 38.8
Radnički Krag

Styrkeanalyse

45.7

Totalt

Angrep 27.6
Forsvar 86.2
Form 10.3
Stabilitet 85.3

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

72.0 vs 55.0

Motstanderkvalitet

58.6 vs 52.3

Mot Topplag

0% vs 0%
Rize logo Rize
T
Eyüp (58%)
S
Konyaspor (61%)
T
Kayseri (49%)
U
Fenerbahçe (73%)
S
Gaziantep (49%)
S
Samsunspor (62%)
T
Fatih (60%)
T
Trabzonspor (74%)
Radnički Krag logo Radnički Krag
U
FK IMT (63%)
U
TSC (56%)
S
Spartak (28%)
U
Mladost Lučani (53%)
U
Radnički Niš (44%)
U
Čukarički (50%)
U
Mladost Lučani (48%)
U
TSC (60%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Eyüp B
0 - 4 T
58%
Konyaspor H
3 - 2 S
61%
Kayseri B
0 - 2 T
49%
Fenerbahçe B
2 - 2 U
73%
Gaziantep H
2 - 1 S
49%
Samsunspor H
4 - 1 S
62%
Fatih B
1 - 2 T
60%
Trabzonspor B
0 - 1 T
74%
Antalyaspor H
1 - 0 S
43%
Kasımpaşa B
3 - 0 S
57%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
FK IMT B
0 - 0 U
63%
TSC H
2 - 2 U
56%
Spartak H
4 - 0 S
28%
Mladost Lučani B
0 - 0 U
53%
Radnički Niš H
1 - 1 U
44%
Čukarički B
0 - 0 U
50%
Mladost Lučani H
1 - 1 U
48%
TSC B
0 - 0 U
60%
Vojvodina H
0 - 1 T
63%
OFK B
0 - 0 U
58%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende oppgjør mellom to jevnbyrdige lag. De rå tallene forteller én historie, men analysen av motstandernes kvalitet tilfører avgjørende kontekst.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 49.3 vs 53.4), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Rize har den offensive fordelen med 1.6 mål per kamp mot Radnički Krags 0.8.

Defensivt er Radnički Krag langt overlegen, med bare 0.5 innslupne mål per kamp og 6 holdte nullen, mens Rize slipper inn 1.5 per kamp.

Radnički Krag har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Hjemmefordelen favoriserer Rize, med 100% hjemmeseire.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.2 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Rize

Rize

VS
Radnički Krag

Radnički Krag

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer