Hopp til innhold
Sammenlign Rize vs Charleroi

Rize vs Charleroi Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Rize vs Charleroi: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Rize Rize Hjemmelag
Charleroi Charleroi Bortelag
Rize
49.0
T S T U S S T T S S

Siste 10 Kamper

Charleroi
42.5
S S S U T S T T T U

Vunnede Kategorier

10

Rize

2

Uavgjort

3

Charleroi

Ytelsesradar

Rize
Charleroi

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
50%

5S, 1U, 4T

40%

4S, 2U, 4T

Mål per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.5

15 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Målforskjell
+1

+1

0

0

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
Q. Laçi (4 mål)
A. Bernier (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 10
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 7
Hjemmeseier
100%

4S / 4 kamper

50%

2S / 4 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

33%

2S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
49.3

Ligavanskelighet: 72.0, Motstanderkvalitet: 58.6

42.2

Ligavanskelighet: 59.5, Motstanderkvalitet: 52.5

Mot Topplag
0%

0S / 2 kamper

0%

0S / 1 kamper

Forventede mål (xG)
1.82

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.22

1.03

Faktisk: 1.1 | Diff: +0.07

Justert Styrke
49.0

Angrep: 53.0, Forsvar: 49.6, Form: 49.6

42.5

Angrep: 33.8, Forsvar: 58.4, Form: 36.9

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

2
2

16-30'

1
2

31-45'

1
5

46-60'

2
2

61-75'

4
4

76-90+'

1
Rize
Charleroi
Rize

Styrkeanalyse

49.0

Totalt

Angrep 53.0
Forsvar 49.6
Form 49.6
Stabilitet 38.8
Charleroi

Styrkeanalyse

42.5

Totalt

Angrep 33.8
Forsvar 58.4
Form 36.9
Stabilitet 44.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

72.0 vs 59.5

Motstanderkvalitet

58.6 vs 52.5

Mot Topplag

0% vs 0%
Rize logo Rize
T
Eyüp (58%)
S
Konyaspor (61%)
T
Kayseri (49%)
U
Fenerbahçe (73%)
S
Gaziantep (49%)
S
Samsunspor (62%)
T
Fatih (60%)
T
Trabzonspor (74%)
Charleroi logo Charleroi
S
Antwerp (45%)
S
Genk (49%)
S
OHL (40%)
U
Genk (54%)
T
Standard (55%)
S
Antwerp (52%)
T
Westerlo (62%)
T
ZW (70%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Eyüp B
0 - 4 T
58%
Konyaspor H
3 - 2 S
61%
Kayseri B
0 - 2 T
49%
Fenerbahçe B
2 - 2 U
73%
Gaziantep H
2 - 1 S
49%
Samsunspor H
4 - 1 S
62%
Fatih B
1 - 2 T
60%
Trabzonspor B
0 - 1 T
74%
Antalyaspor H
1 - 0 S
43%
Kasımpaşa B
3 - 0 S
57%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Antwerp B
1 - 0 S
45%
Genk H
2 - 0 S
49%
OHL B
2 - 0 S
40%
Genk B
1 - 1 U
54%
Standard H
1 - 2 T
55%
Antwerp H
2 - 1 S
52%
Westerlo B
0 - 2 T
62%
ZW B
0 - 1 T
70%
OHL H
0 - 2 T
47%
Dender B
2 - 2 U
51%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 49.3 vs 42.2), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Rize har den offensive fordelen med 1.6 mål per kamp mot Charlerois 1.1.

Charleroi har den defensive fordelen, med 1.1 innslupne per kamp mot Rizes 1.5.

Hjemmefordelen favoriserer Rize, med 100% hjemmeseire.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.7 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Rize har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 6.5 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Rize

Rize

VS
Charleroi

Charleroi

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer