Hopp til innhold
Sammenlign Sint-Truiden vs Real Madrid

Sint-Truiden vs Real Madrid Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Sint-Truiden vs Real Madrid: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Sint-Truiden Sint-Truiden Hjemmelag
Real Madrid Real Madrid Bortelag
Sint-Truiden
43.1
T S S S U T T T T S

Siste 10 Kamper

Real Madrid
53.3
T S U S T U T T S S

Vunnede Kategorier

3

Sint-Truiden

3

Uavgjort

9

Real Madrid

Ytelsesradar

Sint-Truiden
Real Madrid

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 1U, 5T

40%

4S, 2U, 4T

Mål per Kamp
1.2

12 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.2

12 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Målforskjell
0

0

0

0

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

10%

1 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

80%

8 / 10 kamper

Toppscorer
R. Ito (3 mål)
Vinícius Júnior (8 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 3 / 2. Omgang: 9
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 10
Hjemmeseier
60%

3S / 5 kamper

50%

2S / 4 kamper

Borteseier
20%

1S / 5 kamper

33%

2S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
45.2

Ligavanskelighet: 59.5, Motstanderkvalitet: 61.2

67.5

Ligavanskelighet: 94.2, Motstanderkvalitet: 73.2

Mot Topplag
0%

0S / 4 kamper

17%

1S / 6 kamper

Forventede mål (xG)
1.22

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.02

2.0

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.4

Justert Styrke
43.1

Angrep: 38.1, Forsvar: 57.1, Form: 38.1

53.3

Angrep: 62.7, Forsvar: 54.8, Form: 47.0

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

1
2

16-30'

4
1

31-45'

1
1

46-60'

5
3

61-75'

3
5

76-90+'

2
Sint-Truiden
Real Madrid
Sint-Truiden

Styrkeanalyse

43.1

Totalt

Angrep 38.1
Forsvar 57.1
Form 38.1
Stabilitet 39.7
Real Madrid

Styrkeanalyse

53.3

Totalt

Angrep 62.7
Forsvar 54.8
Form 47.0
Stabilitet 44.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

59.5 vs 94.2

Motstanderkvalitet

61.2 vs 73.2

Mot Topplag

0% vs 17%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
T
Club Brugge (71%)
S
R. Union SG (64%)
S
Mechelen (34%)
S
Anderlecht (35%)
U
Gent (51%)
T
Club Brugge (78%)
T
R. Union SG (80%)
T
R. Union SG (75%)
Real Madrid logo Real Madrid
T
Barcelona (91%)
S
Espanyol (55%)
U
Betis (73%)
S
Alavés (60%)
T
Bayern Munich (88%)
U
Girona (59%)
T
Bayern Munich (83%)
T
Mallorca (73%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Club Brugge B
0 - 2 T
71%
R. Union SG H
2 - 1 S
64%
Mechelen B
4 - 1 S
34%
Anderlecht H
2 - 0 S
35%
Gent B
0 - 0 U
51%
Club Brugge H
1 - 2 T
78%
R. Union SG B
0 - 1 T
80%
R. Union SG H
1 - 3 T
75%
Genk B
0 - 1 T
66%
Cercle Brugge H
2 - 1 S
58%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Barcelona B
0 - 2 T
91%
Espanyol B
2 - 0 S
55%
Betis B
1 - 1 U
73%
Alavés H
2 - 1 S
60%
Bayern Munich B
3 - 4 T
88%
Girona H
1 - 1 U
59%
Bayern Munich H
1 - 2 T
83%
Mallorca B
1 - 2 T
73%
Atlético H
3 - 2 S
61%
Man City B
2 - 1 S
89%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Real Madrid har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 67.5) sammenlignet med Sint-Truiden (SoS: 45.2). Dette betyr at Real Madrids statistikk veier tyngre.

Real Madrid har den offensive fordelen med 1.6 mål per kamp mot Sint-Truidens 1.2.

Sint-Truiden har den defensive fordelen, med 1.2 innslupne per kamp mot Real Madrids 1.6.

Sint-Truiden har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 4 kamper.

Real Madrid har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 6 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.8 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Real Madrid har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 10.2 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Real Madrid

Real Madrid

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer