Hopp til innhold
Sammenlign Slavia Prague vs Verona

Slavia Prague vs Verona Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Slavia Prague vs Verona: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Slavia Prague Slavia Prague Hjemmelag
Verona Verona Bortelag
Slavia Prague
73.7
S S S T U S S S S S

Siste 10 Kamper

Verona
36.4
T U U T T T T T S T

Vunnede Kategorier

12

Slavia Prague

2

Uavgjort

1

Verona

Ytelsesradar

Slavia Prague
Verona

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
80%

8S, 1U, 1T

10%

1S, 2U, 7T

Mål per Kamp
1.9

19 / 10 kamper

0.5

5 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.8

8 / 10 kamper

1.2

12 / 10 kamper

Målforskjell
+11

+11

-7

-7

Holdt Nullen
40%

4 / 10 kamper

10%

1 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
T. Chorý (5 mål)
K. Bowie (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 9 / 2. Omgang: 10
1. Omgang: 2 / 2. Omgang: 3
Hjemmeseier
80%

4S / 5 kamper

0%

0S / 6 kamper

Borteseier
80%

4S / 5 kamper

25%

1S / 4 kamper

Kampprogram Vanskelighet
53.4

Ligavanskelighet: 58.0, Motstanderkvalitet: 50.4

59.7

Ligavanskelighet: 90.0, Motstanderkvalitet: 67.7

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

0%

0S / 4 kamper

Forventede mål (xG)
1.86

Faktisk: 1.9 | Diff: +0.04

0.62

Faktisk: 0.5 | Diff: -0.12

Justert Styrke
73.7

Angrep: 65.5, Forsvar: 75.8, Form: 82.7

36.4

Angrep: 18.3, Forsvar: 65.8, Form: 11.0

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

4

16-30'

3

31-45'

2
6

46-60'

2
1

61-75'

1
4

76-90+'

Slavia Prague
Verona
Slavia Prague

Styrkeanalyse

73.7

Totalt

Angrep 65.5
Forsvar 75.8
Form 82.7
Stabilitet 68.5
Verona

Styrkeanalyse

36.4

Totalt

Angrep 18.3
Forsvar 65.8
Form 11.0
Stabilitet 74.5

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

58.0 vs 90.0

Motstanderkvalitet

50.4 vs 67.7

Mot Topplag

0% vs 0%
Slavia Prague logo Slavia Prague
S
Sparta Prague (54%)
S
Liberec (48%)
S
Olomouc (46%)
T
Hradec Kr. (64%)
U
Plzeň (59%)
S
Ostrava (39%)
S
Zlín (46%)
S
Sparta Prague (54%)
Verona logo Verona
T
Como (71%)
U
Juventus (85%)
U
Lecce (53%)
T
AC Milan (60%)
T
Torino (74%)
T
Fiorentina (66%)
T
Atalanta (69%)
T
Genoa (62%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Sparta Prague H
3 - 2 S
54%
Liberec B
2 - 1 S
48%
Olomouc H
2 - 1 S
46%
Hradec Kr. B
1 - 2 T
64%
Plzeň H
0 - 0 U
59%
Ostrava B
2 - 0 S
39%
Zlín B
3 - 1 S
46%
Sparta Prague H
3 - 1 S
54%
Dukla B
2 - 0 S
51%
Liberec H
1 - 0 S
43%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Como H
0 - 1 T
71%
Juventus B
1 - 1 U
85%
Lecce H
0 - 0 U
53%
AC Milan H
0 - 1 T
60%
Torino B
1 - 2 T
74%
Fiorentina H
0 - 1 T
66%
Atalanta B
0 - 1 T
69%
Genoa H
0 - 2 T
62%
Bologna B
2 - 1 S
63%
Napoli H
1 - 2 T
74%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 53.4 vs 59.7), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Slavia Pragues angrep er på et annet nivå, med snitt 1.9 mål per kamp og T. Chorý i spissen med 5 mål. Verona scorer bare 0.5 per kamp.

Slavia Prague har den defensive fordelen, med 0.8 innslupne per kamp mot Veronas 1.2.

Slavia Prague har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Verona har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 4 kamper.

Hjemmefordelen favoriserer Slavia Prague, med 80% hjemmeseire.

Slavia Prague er et sterkt bortelag med 80% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.2 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Basert på vår omfattende analyse er Slavia Prague den klare favoritten. Overlegenhet i angrep (65.5), forsvar (75.8) og form (82.7) etterlater lite rom for tvil. Verona trenger en eksepsjonell prestasjon.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Slavia Prague

Slavia Prague

VS
Verona

Verona

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer