Hopp til innhold
Sammenlign Slavia Prague vs Sion

Slavia Prague vs Sion Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Slavia Prague vs Sion: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Slavia Prague Slavia Prague Hjemmelag
Sion Sion Bortelag
Slavia Prague
73.7
S S S T U S S S S S

Siste 10 Kamper

Sion
66.2
S S S S S U S U T U

Vunnede Kategorier

8

Slavia Prague

3

Uavgjort

4

Sion

Ytelsesradar

Slavia Prague
Sion

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
80%

8S, 1U, 1T

60%

6S, 3U, 1T

Mål per Kamp
1.9

19 / 10 kamper

1.9

19 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.8

8 / 10 kamper

0.5

5 / 10 kamper

Målforskjell
+11

+11

+14

+14

Holdt Nullen
40%

4 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
T. Chorý (5 mål)
W. Boteli (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 9 / 2. Omgang: 10
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 12
Hjemmeseier
80%

4S / 5 kamper

50%

2S / 4 kamper

Borteseier
80%

4S / 5 kamper

67%

4S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
53.4

Ligavanskelighet: 58.0, Motstanderkvalitet: 50.4

48.5

Ligavanskelighet: 48.0, Motstanderkvalitet: 48.9

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
1.86

Faktisk: 1.9 | Diff: +0.04

1.92

Faktisk: 1.9 | Diff: -0.02

Justert Styrke
73.7

Angrep: 65.5, Forsvar: 75.8, Form: 82.7

66.2

Angrep: 62.4, Forsvar: 82.1, Form: 59.1

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

2
4

16-30'

4
3

31-45'

1
6

46-60'

2
1

61-75'

7
4

76-90+'

3
Slavia Prague
Sion
Slavia Prague

Styrkeanalyse

73.7

Totalt

Angrep 65.5
Forsvar 75.8
Form 82.7
Stabilitet 68.5
Sion

Styrkeanalyse

66.2

Totalt

Angrep 62.4
Forsvar 82.1
Form 59.1
Stabilitet 61.3

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

58.0 vs 48.0

Motstanderkvalitet

50.4 vs 48.9

Mot Topplag

0% vs 0%
Slavia Prague logo Slavia Prague
S
Sparta Prague (54%)
S
Liberec (48%)
S
Olomouc (46%)
T
Hradec Kr. (64%)
U
Plzeň (59%)
S
Ostrava (39%)
S
Zlín (46%)
S
Sparta Prague (54%)
Sion logo Sion
S
Thun (48%)
S
St.Gallen (64%)
S
Basel (55%)
S
Lausanne (38%)
S
GC Zürich (32%)
U
St.Gallen (55%)
S
Zürich (38%)
U
Winterthur (38%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Sparta Prague H
3 - 2 S
54%
Liberec B
2 - 1 S
48%
Olomouc H
2 - 1 S
46%
Hradec Kr. B
1 - 2 T
64%
Plzeň H
0 - 0 U
59%
Ostrava B
2 - 0 S
39%
Zlín B
3 - 1 S
46%
Sparta Prague H
3 - 1 S
54%
Dukla B
2 - 0 S
51%
Liberec H
1 - 0 S
43%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Thun H
2 - 0 S
48%
St.Gallen B
3 - 0 S
64%
Basel B
2 - 0 S
55%
Lausanne H
3 - 0 S
38%
GC Zürich B
4 - 0 S
32%
St.Gallen H
1 - 1 U
55%
Zürich B
2 - 1 S
38%
Winterthur H
1 - 1 U
38%
Lugano B
1 - 2 T
55%
Servette B
0 - 0 U
66%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 53.4 vs 48.5), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med Slavia Prague på 1.9 og Sion på 1.9 mål per kamp.

Sion har den defensive fordelen, med 0.5 innslupne per kamp mot Slavia Pragues 0.8.

Slavia Prague har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Sion har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Hjemmefordelen favoriserer Slavia Prague, med 80% hjemmeseire.

Slavia Prague er et sterkt bortelag med 80% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.5 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Slavia Prague har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 7.5 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Slavia Prague

Slavia Prague

VS
Sion

Sion

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer