Hopp til innhold
Sammenlign Braga vs Panserraikos

Braga vs Panserraikos Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Braga vs Panserraikos: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Braga Braga Hjemmelag
Panserraikos Panserraikos Bortelag
Braga
55.4
U T U S T S U S S U

Siste 10 Kamper

Panserraikos
42.7
T T U S T S U S U U

Vunnede Kategorier

11

Braga

1

Uavgjort

3

Panserraikos

Ytelsesradar

Braga
Panserraikos

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 4U, 2T

30%

3S, 4U, 3T

Mål per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.4

14 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Målforskjell
+2

+2

-3

-3

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Begge Scorer
80%

8 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
Pau Víctor (5 mål)
M. Tsaousis (2 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 9
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 3
Hjemmeseier
40%

2S / 5 kamper

0%

0S / 5 kamper

Borteseier
40%

2S / 5 kamper

60%

3S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
63.4

Ligavanskelighet: 81.4, Motstanderkvalitet: 64.5

53.6

Ligavanskelighet: 56.0, Motstanderkvalitet: 52.0

Mot Topplag
33%

1S / 3 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
1.93

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.33

0.81

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.01

Justert Styrke
55.4

Angrep: 60.5, Forsvar: 60.5, Form: 45.4

42.7

Angrep: 27.6, Forsvar: 65.6, Form: 31.1

Analyse av Måltidspunkter

3

0-15'

2

16-30'

3
2

31-45'

2
3

46-60'

2
2

61-75'

4

76-90+'

1
Braga
Panserraikos
Braga

Styrkeanalyse

55.4

Totalt

Angrep 60.5
Forsvar 60.5
Form 45.4
Stabilitet 56.8
Panserraikos

Styrkeanalyse

42.7

Totalt

Angrep 27.6
Forsvar 65.6
Form 31.1
Stabilitet 57.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

81.4 vs 56.0

Motstanderkvalitet

64.5 vs 52.0

Mot Topplag

33% vs 0%
Braga logo Braga
U
Benfica (80%)
T
Freiburg (69%)
U
Estoril (47%)
S
Freiburg (64%)
T
Santa Clara (71%)
S
Casa Pia (53%)
U
Famalicão (69%)
S
Betis (70%)
Panserraikos logo Panserraikos
T
Asteras (61%)
T
Kifisia (49%)
U
Larissa (41%)
S
Larissa (46%)
T
Atromitos (54%)
S
Panaitolikos (53%)
U
Asteras (56%)
S
Kifisia (54%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Benfica B
2 - 2 U
80%
Freiburg B
1 - 3 T
69%
Estoril H
1 - 1 U
47%
Freiburg H
2 - 1 S
64%
Santa Clara B
1 - 2 T
71%
Casa Pia B
1 - 0 S
53%
Famalicão H
2 - 2 U
69%
Betis B
4 - 2 S
70%
Arouca H
1 - 0 S
57%
Betis H
1 - 1 U
65%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Asteras B
0 - 1 T
61%
Kifisia H
1 - 2 T
49%
Larissa H
1 - 1 U
41%
Larissa B
1 - 0 S
46%
Atromitos H
0 - 4 T
54%
Panaitolikos B
3 - 2 S
53%
Asteras H
0 - 0 U
56%
Kifisia B
2 - 1 S
54%
Panaitolikos B
0 - 0 U
53%
Aris H
0 - 0 U
53%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 63.4 vs 53.6), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Braga har den offensive fordelen med 1.6 mål per kamp mot Panserraikoss 0.8.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Braga på 1.4 og Panserraikos på 1.1 innslupne per kamp.

Braga har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 3 kamper.

Panserraikos har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Panserraikos er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.5 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Braga har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 12.7 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Braga

Braga

VS
Panserraikos

Panserraikos

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer