Hopp til innhold
Sammenlign Standard vs Jablonec

Standard vs Jablonec Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Standard vs Jablonec: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Standard Standard Hjemmelag
Jablonec Jablonec Bortelag
Standard
65.8
S S U T S T S U U S

Siste 10 Kamper

Jablonec
40.7
U T T T S S T T T S

Vunnede Kategorier

11

Standard

3

Uavgjort

1

Jablonec

Ytelsesradar

Standard
Jablonec

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
50%

5S, 3U, 2T

30%

3S, 1U, 6T

Mål per Kamp
1.7

17 / 10 kamper

1.2

12 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.9

9 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Målforskjell
+8

+8

-4

-4

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
70%

7 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Toppscorer
C. Nielsen (3 mål)
S. Nebyla (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 3 / 2. Omgang: 14
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 7
Hjemmeseier
25%

1S / 4 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
67%

4S / 6 kamper

20%

1S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
66.9

Ligavanskelighet: 59.5, Motstanderkvalitet: 51.8

53.6

Ligavanskelighet: 58.0, Motstanderkvalitet: 50.6

Mot Topplag
100%

1S / 1 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
1.77

Faktisk: 1.7 | Diff: -0.07

1.17

Faktisk: 1.2 | Diff: +0.03

Justert Styrke
65.8

Angrep: 66.2, Forsvar: 81.8, Form: 58.5

40.7

Angrep: 41.4, Forsvar: 48.3, Form: 31.1

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

1

16-30'

2
3

31-45'

2
2

46-60'

3
4

61-75'

1
8

76-90+'

3
Standard
Jablonec
Standard

Styrkeanalyse

65.8

Totalt

Angrep 66.2
Forsvar 81.8
Form 58.5
Stabilitet 53.2
Jablonec

Styrkeanalyse

40.7

Totalt

Angrep 41.4
Forsvar 48.3
Form 31.1
Stabilitet 46.0

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

59.5 vs 58.0

Motstanderkvalitet

51.8 vs 50.6

Mot Topplag

100% vs 0%
Standard logo Standard
S
OHL (35%)
S
Antwerp (45%)
U
Genk (54%)
T
Antwerp (40%)
S
Charleroi (51%)
T
Westerlo (57%)
S
OHL (52%)
U
Westerlo (57%)
Jablonec logo Jablonec
U
Hradec Kr. (59%)
T
Sparta Prague (59%)
T
Liberec (43%)
T
Sparta Prague (59%)
S
Ostrava (34%)
S
Zlín (46%)
T
Dukla (51%)
T
Olomouc (46%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
OHL H
2 - 1 S
35%
Antwerp B
5 - 0 S
45%
Genk B
1 - 1 U
54%
Antwerp H
1 - 2 T
40%
Charleroi B
2 - 1 S
51%
Westerlo H
1 - 2 T
57%
OHL B
3 - 1 S
52%
Westerlo H
0 - 0 U
57%
Antwerp B
1 - 1 U
57%
ZW B
1 - 0 S
70%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Hradec Kr. H
1 - 1 U
59%
Sparta Prague B
0 - 2 T
59%
Liberec H
1 - 2 T
43%
Sparta Prague B
1 - 3 T
59%
Ostrava H
4 - 1 S
34%
Zlín B
3 - 0 S
46%
Dukla B
0 - 2 T
51%
Olomouc H
1 - 2 T
46%
Ml. Boleslav B
0 - 3 T
66%
Karviná H
1 - 0 S
43%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Standard har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 66.9) sammenlignet med Jablonec (SoS: 53.6). Dette betyr at Standards statistikk veier tyngre.

Standard har den offensive fordelen med 1.7 mål per kamp mot Jablonecs 1.2.

Standard har den defensive fordelen, med 0.9 innslupne per kamp mot Jablonecs 1.6.

Jablonec har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Standard er et sterkt bortelag med 67% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.7 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Standard fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (65.8 vs 40.7) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Standard

Standard

VS
Jablonec

Jablonec

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer