Hopp til innhold
Sammenlign Sturm vs LNZ Cherkasy

Sturm vs LNZ Cherkasy Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Sturm vs LNZ Cherkasy: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Sturm Sturm Hjemmelag
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Bortelag
Sturm
59.4
S U U U U U S U S S

Siste 10 Kamper

LNZ Cherkasy
60.7
U U U T U S S S S T

Vunnede Kategorier

5

Sturm

4

Uavgjort

6

LNZ Cherkasy

Ytelsesradar

Sturm
LNZ Cherkasy

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 6U, 0T

40%

4S, 4U, 2T

Mål per Kamp
1.8

18 / 10 kamper

1.4

14 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.9

9 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Målforskjell
+9

+9

+6

+6

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
20%

2 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Begge Scorer
70%

7 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
O. Kiteishvili (5 mål)
M. Assinor (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 8 / 2. Omgang: 10
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 10
Hjemmeseier
20%

1S / 5 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
60%

3S / 5 kamper

60%

3S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
52.6

Ligavanskelighet: 55.0, Motstanderkvalitet: 51.0

67.6

Ligavanskelighet: 98.0, Motstanderkvalitet: 71.2

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

14%

1S / 7 kamper

Forventede mål (xG)
1.71

Faktisk: 1.8 | Diff: +0.09

1.53

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.13

Justert Styrke
59.4

Angrep: 61.6, Forsvar: 71.8, Form: 41.0

60.7

Angrep: 54.9, Forsvar: 86.2, Form: 47.0

Analyse av Måltidspunkter

5

0-15'

1

16-30'

1

31-45'

2
6

46-60'

3
1

61-75'

3
5

76-90+'

5
Sturm
LNZ Cherkasy
Sturm

Styrkeanalyse

59.4

Totalt

Angrep 61.6
Forsvar 71.8
Form 41.0
Stabilitet 71.2
LNZ Cherkasy

Styrkeanalyse

60.7

Totalt

Angrep 54.9
Forsvar 86.2
Form 47.0
Stabilitet 56.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

55.0 vs 98.0

Motstanderkvalitet

51.0 vs 71.2

Mot Topplag

0% vs 14%
Sturm logo Sturm
S
Hartberg (44%)
U
RB Salzburg (51%)
U
Østerrike (48%)
U
LASK (64%)
U
LASK (69%)
U
Hartberg (39%)
S
Rapid Vienna (53%)
U
RB Salzburg (46%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
U
Dynamo Kyiv (78%)
U
Karpaty Lviv (86%)
U
Metalist 1925 (74%)
T
Kolos (83%)
U
Shakhtar D (78%)
S
Kryvbas KR (76%)
S
Rukh Vynnyky (49%)
S
Oleksandria (44%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Hartberg B
4 - 2 S
44%
RB Salzburg B
1 - 1 U
51%
Østerrike H
1 - 1 U
48%
LASK H
1 - 1 U
64%
LASK B
1 - 1 U
69%
Hartberg H
0 - 0 U
39%
Rapid Vienna B
2 - 0 S
53%
RB Salzburg H
1 - 1 U
46%
Østerrike B
5 - 2 S
53%
Altach H
2 - 0 S
43%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Dynamo Kyiv H
0 - 0 U
78%
Karpaty Lviv B
0 - 0 U
86%
Metalist 1925 H
1 - 1 U
74%
Kolos B
0 - 1 T
83%
Shakhtar D H
2 - 2 U
78%
Kryvbas KR B
3 - 0 S
76%
Rukh Vynnyky B
2 - 1 S
49%
Oleksandria H
2 - 0 S
44%
Veres Rivne B
3 - 0 S
67%
Polissya H
1 - 3 T
77%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende oppgjør mellom to jevnbyrdige lag. De rå tallene forteller én historie, men analysen av motstandernes kvalitet tilfører avgjørende kontekst.

LNZ Cherkasy har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 67.6) sammenlignet med Sturm (SoS: 52.6). Dette betyr at LNZ Cherkasys statistikk veier tyngre.

Sturm har den offensive fordelen med 1.8 mål per kamp mot LNZ Cherkasys 1.4.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Sturm på 0.9 og LNZ Cherkasy på 0.8 innslupne per kamp.

Sturm har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

LNZ Cherkasy har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 7 kamper.

LNZ Cherkasy er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.4 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Dette er en ekte myntkast. Begge lagene er bemerkelsesverdig jevne i alle mål.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Sturm

Sturm

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer