Hopp til innhold
Sammenlign Thun vs Vitória SC

Thun vs Vitória SC Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Thun vs Vitória SC: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Thun Thun Hjemmelag
Vitória SC Vitória SC Bortelag
Thun
41.4
T T T S T T S S U S

Siste 10 Kamper

Vitória SC
42.2
T T S S U S T T T U

Vunnede Kategorier

6

Thun

4

Uavgjort

5

Vitória SC

Ytelsesradar

Thun
Vitória SC

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 1U, 5T

30%

3S, 2U, 5T

Mål per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

1.2

12 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.5

15 / 10 kamper

1.5

15 / 10 kamper

Målforskjell
+1

+1

-3

-3

Holdt Nullen
0%

0 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Begge Scorer
70%

7 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Toppscorer
E. Rastoder (3 mål)
Samu (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 9
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 8
Hjemmeseier
60%

3S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
20%

1S / 5 kamper

20%

1S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
37.5

Ligavanskelighet: 49.0, Motstanderkvalitet: 51.2

54.0

Ligavanskelighet: 79.0, Motstanderkvalitet: 63.9

Mot Topplag
0%

0S / 1 kamper

0%

0S / 3 kamper

Forventede mål (xG)
1.37

Faktisk: 1.6 | Diff: +0.23

1.39

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.19

Justert Styrke
41.4

Angrep: 46.7, Forsvar: 43.8, Form: 35.0

42.2

Angrep: 41.6, Forsvar: 52.0, Form: 31.2

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

1
3

16-30'

3
4

31-45'

4

46-60'

3
3

61-75'

3
2

76-90+'

2
Thun
Vitória SC
Thun

Styrkeanalyse

41.4

Totalt

Angrep 46.7
Forsvar 43.8
Form 35.0
Stabilitet 39.7
Vitória SC

Styrkeanalyse

42.2

Totalt

Angrep 41.6
Forsvar 52.0
Form 31.2
Stabilitet 49.3

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

49.0 vs 79.0

Motstanderkvalitet

51.2 vs 63.9

Mot Topplag

0% vs 0%
Thun logo Thun
T
Sion (70%)
T
Basel (55%)
T
Lugano (54%)
S
Basel (50%)
T
Lugano (55%)
T
Zürich (38%)
S
GC Zürich (27%)
S
Young Boys (56%)
Vitória SC logo Vitória SC
T
Casa Pia (48%)
T
Sporting (75%)
S
Rio Ave (61%)
S
Gil Vicente (60%)
U
AVS (64%)
S
Tondela (52%)
T
Benfica (80%)
T
Famalicão (69%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Sion B
0 - 2 T
70%
Basel B
1 - 3 T
55%
Lugano H
0 - 1 T
54%
Basel H
3 - 1 S
50%
Lugano B
0 - 1 T
55%
Zürich B
1 - 2 T
38%
GC Zürich H
5 - 1 S
27%
Young Boys B
2 - 1 S
56%
St.Gallen H
2 - 2 U
55%
Luzern H
2 - 1 S
52%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Casa Pia H
0 - 1 T
48%
Sporting B
1 - 5 T
75%
Rio Ave H
2 - 0 S
61%
Gil Vicente B
1 - 0 S
60%
AVS B
1 - 1 U
64%
Tondela H
5 - 0 S
52%
Benfica B
0 - 3 T
80%
Famalicão H
1 - 2 T
69%
Santa Clara B
0 - 2 T
71%
Alverca H
1 - 1 U
59%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende oppgjør mellom to jevnbyrdige lag. De rå tallene forteller én historie, men analysen av motstandernes kvalitet tilfører avgjørende kontekst.

Vitória SC har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 54.0) sammenlignet med Thun (SoS: 37.5). Dette betyr at Vitória SCs statistikk veier tyngre.

Thun har den offensive fordelen med 1.6 mål per kamp mot Vitória SCs 1.2.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Thun på 1.5 og Vitória SC på 1.5 innslupne per kamp.

Vitória SC har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 3 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.9 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Dette er en ekte myntkast. Begge lagene er bemerkelsesverdig jevne i alle mål.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Thun

Thun

VS
Vitória SC

Vitória SC

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer