Hopp til innhold
Sammenlign Tondela vs Copenhagen

Tondela vs Copenhagen Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Tondela vs Copenhagen: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Tondela Tondela Hjemmelag
Copenhagen Copenhagen Bortelag
Tondela
37.0
S S U T T U T U T U

Siste 10 Kamper

Copenhagen
68.2
S U S S S S S T T T

Vunnede Kategorier

1

Tondela

3

Uavgjort

11

Copenhagen

Ytelsesradar

Tondela
Copenhagen

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
20%

2S, 4U, 4T

60%

6S, 1U, 3T

Mål per Kamp
0.9

9 / 10 kamper

2.8

28 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

1.2

12 / 10 kamper

Målforskjell
-7

-7

+16

+16

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

100%

10 / 10 kamper

Begge Scorer
30%

3 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Toppscorer
Rony Lopes (2 mål)
Y. Moukoko (5 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 3 / 2. Omgang: 6
1. Omgang: 14 / 2. Omgang: 14
Hjemmeseier
17%

1S / 6 kamper

60%

3S / 5 kamper

Borteseier
25%

1S / 4 kamper

60%

3S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
52.7

Ligavanskelighet: 79.0, Motstanderkvalitet: 60.4

51.2

Ligavanskelighet: 55.0, Motstanderkvalitet: 48.6

Mot Topplag
0%

0S / 2 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
0.92

Faktisk: 0.9 | Diff: -0.02

2.87

Faktisk: 2.8 | Diff: -0.07

Justert Styrke
37.0

Angrep: 30.8, Forsvar: 47.9, Form: 20.5

68.2

Angrep: 94.5, Forsvar: 60.7, Form: 60.7

Analyse av Måltidspunkter

2

0-15'

5
1

16-30'

5

31-45'

4
2

46-60'

1
1

61-75'

2
3

76-90+'

11
Tondela
Copenhagen
Tondela

Styrkeanalyse

37.0

Totalt

Angrep 30.8
Forsvar 47.9
Form 20.5
Stabilitet 64.0
Copenhagen

Styrkeanalyse

68.2

Totalt

Angrep 94.5
Forsvar 60.7
Form 60.7
Stabilitet 43.3

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

79.0 vs 55.0

Motstanderkvalitet

60.4 vs 48.6

Mot Topplag

0% vs 0%
Tondela logo Tondela
S
Moreirense (50%)
S
Casa Pia (53%)
U
Sporting (75%)
T
Nacional (52%)
T
Porto (74%)
U
Gil Vicente (55%)
T
Vitória SC (59%)
U
AVS (59%)
Copenhagen logo Copenhagen
S
Silkeborg (57%)
U
Fredericia (48%)
S
Vejle (39%)
S
OB (50%)
S
Vejle (44%)
S
Randers (52%)
S
Silkeborg (52%)
T
Fredericia (43%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Moreirense H
2 - 0 S
50%
Casa Pia B
1 - 0 S
53%
Sporting B
2 - 2 U
75%
Nacional H
0 - 2 T
52%
Porto B
0 - 2 T
74%
Gil Vicente H
2 - 2 U
55%
Vitória SC B
0 - 5 T
59%
AVS H
0 - 0 U
59%
Rio Ave H
0 - 1 T
61%
Santa Clara H
2 - 2 U
66%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Silkeborg B
4 - 0 S
57%
Fredericia B
3 - 3 U
48%
Vejle H
3 - 0 S
39%
OB H
2 - 1 S
50%
Vejle B
4 - 1 S
44%
Randers B
2 - 1 S
52%
Silkeborg H
7 - 0 S
52%
Fredericia H
1 - 2 T
43%
OB B
1 - 2 T
55%
Randers H
1 - 2 T
46%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 52.7 vs 51.2), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Copenhagens angrep er på et annet nivå, med snitt 2.8 mål per kamp og Y. Moukoko i spissen med 5 mål. Tondela scorer bare 0.9 per kamp.

Copenhagen har den defensive fordelen, med 1.2 innslupne per kamp mot Tondelas 1.6.

Copenhagen har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Copenhagen er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.2 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Basert på vår omfattende analyse er Copenhagen den klare favoritten. Overlegenhet i angrep (94.5), forsvar (60.7) og form (60.7) etterlater lite rom for tvil. Tondela trenger en eksepsjonell prestasjon.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Tondela

Tondela

VS
Copenhagen

Copenhagen

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer