Hopp til innhold
Sammenlign Veres Rivne vs Mechelen

Veres Rivne vs Mechelen Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Veres Rivne vs Mechelen: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Veres Rivne Veres Rivne Hjemmelag
Mechelen Mechelen Bortelag
Veres Rivne
42.7
T U U T S T S U T U

Siste 10 Kamper

Mechelen
26.6
T S T T T T U T S T

Vunnede Kategorier

8

Veres Rivne

3

Uavgjort

4

Mechelen

Ytelsesradar

Veres Rivne
Mechelen

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
20%

2S, 4U, 4T

20%

2S, 1U, 7T

Mål per Kamp
1.0

10 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.4

14 / 10 kamper

2.4

24 / 10 kamper

Målforskjell
-4

-4

-16

-16

Holdt Nullen
40%

4 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
30%

3 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
I. Kharatin (2 mål)
B. Boersma (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 3 / 2. Omgang: 7
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 4
Hjemmeseier
25%

1S / 4 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

0%

0S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
63.0

Ligavanskelighet: 98.0, Motstanderkvalitet: 68.0

44.7

Ligavanskelighet: 59.5, Motstanderkvalitet: 59.6

Mot Topplag
0%

0S / 6 kamper

0%

0S / 3 kamper

Forventede mål (xG)
1.36

Faktisk: 1.0 | Diff: -0.36

0.83

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.03

Justert Styrke
42.7

Angrep: 37.7, Forsvar: 60.3, Form: 22.6

26.6

Angrep: 25.3, Forsvar: 18.9, Form: 18.9

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

1

16-30'

2
2

31-45'

2

46-60'

2
2

61-75'

1
3

76-90+'

2
Veres Rivne
Mechelen
Veres Rivne

Styrkeanalyse

42.7

Totalt

Angrep 37.7
Forsvar 60.3
Form 22.6
Stabilitet 64.0
Mechelen

Styrkeanalyse

26.6

Totalt

Angrep 25.3
Forsvar 18.9
Form 18.9
Stabilitet 57.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

98.0 vs 59.5

Motstanderkvalitet

68.0 vs 59.6

Mot Topplag

0% vs 0%
Veres Rivne logo Veres Rivne
T
Kryvbas KR (71%)
U
Rukh Vynnyky (49%)
U
Epitsentr (74%)
T
Zorya (80%)
S
Oleksandria (49%)
T
Metalist 1925 (79%)
S
Obolon (58%)
U
Polissya (82%)
Mechelen logo Mechelen
T
R. Union SG (69%)
S
Gent (46%)
T
Sint-Truiden (44%)
T
Club Brugge (71%)
T
Anderlecht (35%)
T
R. Union SG (75%)
U
Gent (63%)
T
Club Brugge (83%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Kryvbas KR H
1 - 3 T
71%
Rukh Vynnyky B
0 - 0 U
49%
Epitsentr H
3 - 3 U
74%
Zorya B
0 - 2 T
80%
Oleksandria B
3 - 0 S
49%
Metalist 1925 B
0 - 4 T
79%
Obolon H
2 - 0 S
58%
Polissya B
1 - 1 U
82%
Kolos H
0 - 1 T
78%
Kudrivka B
0 - 0 U
60%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
R. Union SG B
0 - 3 T
69%
Gent H
1 - 0 S
46%
Sint-Truiden H
1 - 4 T
44%
Club Brugge B
1 - 6 T
71%
Anderlecht H
1 - 2 T
35%
R. Union SG H
0 - 1 T
75%
Gent B
1 - 1 U
63%
Club Brugge B
1 - 4 T
83%
Anderlecht H
1 - 0 S
47%
Gent B
1 - 3 T
63%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Veres Rivne har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 63.0) sammenlignet med Mechelen (SoS: 44.7). Dette betyr at Veres Rivnes statistikk veier tyngre.

Begge lagene er jevne i angrep, med Veres Rivne på 1.0 og Mechelen på 0.8 mål per kamp.

Defensivt er Veres Rivne langt overlegen, med bare 1.4 innslupne mål per kamp og 4 holdte nullen, mens Mechelen slipper inn 2.4 per kamp.

Veres Rivne har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 6 kamper.

Mechelen har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 3 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.8 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Veres Rivne fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (42.7 vs 26.6) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Veres Rivne

Veres Rivne

VS
Mechelen

Mechelen

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer