Hopp til innhold
Sammenlign Volendam vs Köln

Volendam vs Köln Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Volendam vs Köln: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Volendam Volendam Hjemmelag
Köln Köln Bortelag
Volendam
36.2
U T S T U T T T S T

Siste 10 Kamper

Köln
41.1
T U T U S U U U T T

Vunnede Kategorier

5

Volendam

2

Uavgjort

8

Köln

Ytelsesradar

Volendam
Köln

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
20%

2S, 2U, 6T

10%

1S, 5U, 4T

Mål per Kamp
0.8

8 / 10 kamper

1.5

15 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.5

15 / 10 kamper

1.9

19 / 10 kamper

Målforskjell
-7

-7

-4

-4

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

0%

0 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Begge Scorer
40%

4 / 10 kamper

90%

9 / 10 kamper

Toppscorer
R. Mühren (3 mål)
S. El Mala (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 2 / 2. Omgang: 6
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 9
Hjemmeseier
25%

1S / 4 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

0%

0S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
53.2

Ligavanskelighet: 80.0, Motstanderkvalitet: 60.5

58.7

Ligavanskelighet: 91.0, Motstanderkvalitet: 63.6

Mot Topplag
0%

0S / 1 kamper

0%

0S / 2 kamper

Forventede mål (xG)
0.77

Faktisk: 0.8 | Diff: +0.03

1.87

Faktisk: 1.5 | Diff: -0.37

Justert Styrke
36.2

Angrep: 27.5, Forsvar: 51.6, Form: 20.6

41.1

Angrep: 54.4, Forsvar: 39.9, Form: 10.9

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

4

16-30'

31-45'

2
3

46-60'

2

61-75'

3
2

76-90+'

6
Volendam
Köln
Volendam

Styrkeanalyse

36.2

Totalt

Angrep 27.5
Forsvar 51.6
Form 20.6
Stabilitet 59.2
Köln

Styrkeanalyse

41.1

Totalt

Angrep 54.4
Forsvar 39.9
Form 10.9
Stabilitet 77.2

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

80.0 vs 91.0

Motstanderkvalitet

60.5 vs 63.6

Mot Topplag

0% vs 0%
Volendam logo Volendam
U
Excelsior (60%)
T
Heerenveen (67%)
S
Heracles (41%)
T
Twente (81%)
U
Feyenoord (67%)
T
Sparta (49%)
T
Fortuna (56%)
T
NEC (69%)
Köln logo Köln
T
Heidenheim (62%)
U
Union Berlin (57%)
T
Leverkusen (65%)
U
St. Pauli (55%)
S
Bremen (62%)
U
Frankfurt (67%)
U
M'gladbach (63%)
U
Hamburg (63%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Excelsior B
1 - 1 U
60%
Heerenveen H
0 - 2 T
67%
Heracles B
2 - 0 S
41%
Twente B
1 - 2 T
81%
Feyenoord H
0 - 0 U
67%
Sparta B
0 - 2 T
49%
Fortuna H
1 - 2 T
56%
NEC B
0 - 3 T
69%
Groningen H
3 - 2 S
61%
NAC B
0 - 1 T
54%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Heidenheim H
1 - 3 T
62%
Union Berlin B
2 - 2 U
57%
Leverkusen H
1 - 2 T
65%
St. Pauli B
1 - 1 U
55%
Bremen H
3 - 1 S
62%
Frankfurt B
2 - 2 U
67%
M'gladbach H
3 - 3 U
63%
Hamburg B
1 - 1 U
63%
Dortmund H
1 - 2 T
71%
Augsburg B
0 - 2 T
71%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende oppgjør mellom to jevnbyrdige lag. De rå tallene forteller én historie, men analysen av motstandernes kvalitet tilfører avgjørende kontekst.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 53.2 vs 58.7), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Köln har den offensive fordelen med 1.5 mål per kamp mot Volendams 0.8.

Volendam har den defensive fordelen, med 1.5 innslupne per kamp mot Kölns 1.9.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.8 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Volendam

Volendam

VS
Köln

Köln

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer