Hopp til innhold
Sammenlign Volos vs Mechelen

Volos vs Mechelen Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Volos vs Mechelen: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Volos Volos Hjemmelag
Mechelen Mechelen Bortelag
Volos
34.6
T T T U S T U U T U

Siste 10 Kamper

Mechelen
26.6
T S T T T T U T S T

Vunnede Kategorier

7

Volos

4

Uavgjort

4

Mechelen

Ytelsesradar

Volos
Mechelen

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
10%

1S, 4U, 5T

20%

2S, 1U, 7T

Mål per Kamp
1.2

12 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
2.1

21 / 10 kamper

2.4

24 / 10 kamper

Målforskjell
-9

-9

-16

-16

Holdt Nullen
0%

0 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
80%

8 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
J. Hurtado (2 mål)
B. Boersma (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 8
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 4
Hjemmeseier
17%

1S / 6 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
0%

0S / 4 kamper

0%

0S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
53.4

Ligavanskelighet: 56.0, Motstanderkvalitet: 51.6

44.7

Ligavanskelighet: 59.5, Motstanderkvalitet: 59.6

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

0%

0S / 3 kamper

Forventede mål (xG)
1.2

Faktisk: 1.2 | Diff: 0.0

0.83

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.03

Justert Styrke
34.6

Angrep: 41.4, Forsvar: 31.0, Form: 10.3

26.6

Angrep: 25.3, Forsvar: 18.9, Form: 18.9

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

1
1

16-30'

2
2

31-45'

1

46-60'

2
3

61-75'

1
4

76-90+'

2
Volos
Mechelen
Volos

Styrkeanalyse

34.6

Totalt

Angrep 41.4
Forsvar 31.0
Form 10.3
Stabilitet 75.7
Mechelen

Styrkeanalyse

26.6

Totalt

Angrep 25.3
Forsvar 18.9
Form 18.9
Stabilitet 57.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

56.0 vs 59.5

Motstanderkvalitet

51.6 vs 59.6

Mot Topplag

0% vs 0%
Volos logo Volos
T
Levadiakos (44%)
T
Levadiakos (49%)
T
Aris (58%)
U
OFI (44%)
S
PAOK (54%)
T
Kifisia (54%)
U
OFI (44%)
U
AEK Athens (62%)
Mechelen logo Mechelen
T
R. Union SG (69%)
S
Gent (46%)
T
Sint-Truiden (44%)
T
Club Brugge (71%)
T
Anderlecht (35%)
T
R. Union SG (75%)
U
Gent (63%)
T
Club Brugge (83%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Levadiakos H
0 - 3 T
44%
Levadiakos B
2 - 5 T
49%
Aris B
2 - 3 T
58%
OFI H
1 - 1 U
44%
PAOK H
2 - 1 S
54%
Kifisia B
0 - 2 T
54%
OFI H
1 - 1 U
44%
AEK Athens H
2 - 2 U
62%
Panserraikos B
1 - 2 T
54%
Aris H
1 - 1 U
53%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
R. Union SG B
0 - 3 T
69%
Gent H
1 - 0 S
46%
Sint-Truiden H
1 - 4 T
44%
Club Brugge B
1 - 6 T
71%
Anderlecht H
1 - 2 T
35%
R. Union SG H
0 - 1 T
75%
Gent B
1 - 1 U
63%
Club Brugge B
1 - 4 T
83%
Anderlecht H
1 - 0 S
47%
Gent B
1 - 3 T
63%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 53.4 vs 44.7), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Volos har den offensive fordelen med 1.2 mål per kamp mot Mechelens 0.8.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Volos på 2.1 og Mechelen på 2.4 innslupne per kamp.

Volos har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Mechelen har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 3 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.2 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Volos har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 8.0 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Volos

Volos

VS
Mechelen

Mechelen

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer