Hopp til innhold
Sammenlign Young Boys vs Lille

Young Boys vs Lille Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Young Boys vs Lille: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Young Boys Young Boys Hjemmelag
Lille Lille Bortelag
Young Boys
52.2
S T T U U U S T S S

Siste 10 Kamper

Lille
72.8
S U S U S S S T S T

Vunnede Kategorier

4

Young Boys

2

Uavgjort

9

Lille

Ytelsesradar

Young Boys
Lille

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 3U, 3T

60%

6S, 2U, 2T

Mål per Kamp
1.7

17 / 10 kamper

1.4

14 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.1

11 / 10 kamper

0.6

6 / 10 kamper

Målforskjell
+6

+6

+8

+8

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Toppscorer
A. Sanches (4 mål)
Matías Fernández (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 13
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 9
Hjemmeseier
33%

2S / 6 kamper

25%

1S / 4 kamper

Borteseier
50%

2S / 4 kamper

83%

5S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
49.6

Ligavanskelighet: 48.0, Motstanderkvalitet: 50.7

75.1

Ligavanskelighet: 85.8, Motstanderkvalitet: 68.6

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

67%

4S / 6 kamper

Forventede mål (xG)
1.49

Faktisk: 1.7 | Diff: +0.21

1.66

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.26

Justert Styrke
52.2

Angrep: 56.4, Forsvar: 63.1, Form: 39.8

72.8

Angrep: 58.4, Forsvar: 100, Form: 75.1

Analyse av Måltidspunkter

2

0-15'

1
1

16-30'

3
1

31-45'

1
3

46-60'

6
5

61-75'

1
5

76-90+'

2
Young Boys
Lille
Young Boys

Styrkeanalyse

52.2

Totalt

Angrep 56.4
Forsvar 63.1
Form 39.8
Stabilitet 50.5
Lille

Styrkeanalyse

72.8

Totalt

Angrep 58.4
Forsvar 100
Form 75.1
Stabilitet 52.0

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

48.0 vs 85.8

Motstanderkvalitet

50.7 vs 68.6

Mot Topplag

0% vs 67%
Young Boys logo Young Boys
S
Basel (50%)
T
Lugano (59%)
T
St.Gallen (59%)
U
Servette (61%)
U
Basel (51%)
U
Lugano (50%)
S
Lausanne (43%)
T
Thun (44%)
Lille logo Lille
S
Monaco (77%)
U
Le Havre (53%)
S
Paris FC (77%)
U
Nice (55%)
S
Toulouse (62%)
S
Lens (71%)
S
Marseille (66%)
T
Aston Villa (75%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Basel H
3 - 0 S
50%
Lugano B
0 - 1 T
59%
St.Gallen H
1 - 2 T
59%
Servette H
1 - 1 U
61%
Basel B
3 - 3 U
51%
Lugano H
1 - 1 U
50%
Lausanne B
2 - 0 S
43%
Thun H
1 - 2 T
44%
Luzern B
2 - 1 S
57%
Zürich H
3 - 0 S
33%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Monaco B
1 - 0 S
77%
Le Havre H
1 - 1 U
53%
Paris FC B
1 - 0 S
77%
Nice H
0 - 0 U
55%
Toulouse B
4 - 0 S
62%
Lens H
3 - 0 S
71%
Marseille B
2 - 1 S
66%
Aston Villa B
0 - 2 T
75%
Rennes B
2 - 1 S
80%
Aston Villa H
0 - 1 T
70%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Lille har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 75.1) sammenlignet med Young Boys (SoS: 49.6). Dette betyr at Lilles statistikk veier tyngre.

Young Boys har den offensive fordelen med 1.7 mål per kamp mot Lilles 1.4.

Lille har den defensive fordelen, med 0.6 innslupne per kamp mot Young Boyss 1.1.

Young Boys har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Lille har bevist sin verdi mot topplag og vunnet 4 av 6 kamper.

Lille er et sterkt bortelag med 83% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.4 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Lille fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (72.8 vs 52.2) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Young Boys

Young Boys

VS
Lille

Lille

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer