Hopp til innhold
Sammenlign Zagłębie vs Bayern Munich

Zagłębie vs Bayern Munich Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Zagłębie vs Bayern Munich: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Zagłębie Zagłębie Hjemmelag
Bayern Munich Bayern Munich Bortelag
Zagłębie
47.1
S U T T S T T T S S

Siste 10 Kamper

Bayern Munich
78.0
S U U T S S S S S S

Vunnede Kategorier

2

Zagłębie

1

Uavgjort

12

Bayern Munich

Ytelsesradar

Zagłębie
Bayern Munich

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 1U, 5T

70%

7S, 2U, 1T

Mål per Kamp
1.0

10 / 10 kamper

3.0

30 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.9

9 / 10 kamper

1.8

18 / 10 kamper

Målforskjell
+1

+1

+12

+12

Holdt Nullen
40%

4 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
30%

3 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Begge Scorer
30%

3 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Toppscorer
M. Reguła (2 mål)
H. Kane (7 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 6
1. Omgang: 11 / 2. Omgang: 19
Hjemmeseier
40%

2S / 5 kamper

50%

2S / 4 kamper

Borteseier
40%

2S / 5 kamper

83%

5S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
54.2

Ligavanskelighet: 57.0, Motstanderkvalitet: 52.3

74.0

Ligavanskelighet: 88.8, Motstanderkvalitet: 67.1

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

60%

3S / 5 kamper

Forventede mål (xG)
0.99

Faktisk: 1.0 | Diff: +0.01

3.73

Faktisk: 3.0 | Diff: -0.73

Justert Styrke
47.1

Angrep: 34.7, Forsvar: 72.9, Form: 41.7

78.0

Angrep: 100, Forsvar: 49.6, Form: 86.8

Analyse av Måltidspunkter

2

0-15'

2
2

16-30'

2

31-45'

7
1

46-60'

7
4

61-75'

4
1

76-90+'

8
Zagłębie
Bayern Munich
Zagłębie

Styrkeanalyse

47.1

Totalt

Angrep 34.7
Forsvar 72.9
Form 41.7
Stabilitet 39.7
Bayern Munich

Styrkeanalyse

78.0

Totalt

Angrep 100
Forsvar 49.6
Form 86.8
Stabilitet 63.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

57.0 vs 88.8

Motstanderkvalitet

52.3 vs 67.1

Mot Topplag

0% vs 60%
Zagłębie logo Zagłębie
S
Górnik (58%)
U
Cracovia (40%)
T
Nieciecza (36%)
T
Legia (64%)
S
Radomiak (53%)
T
Arka (49%)
T
Motor (59%)
T
Lech (64%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
S
Wolfsburg (55%)
U
Paris SG (83%)
U
Heidenheim (62%)
T
Paris SG (88%)
S
Mainz 05 (70%)
S
Leverkusen (51%)
S
Stuttgart (70%)
S
Real Madrid (66%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Górnik B
2 - 0 S
58%
Cracovia H
0 - 0 U
40%
Nieciecza H
1 - 2 T
36%
Legia B
0 - 1 T
64%
Radomiak H
1 - 0 S
53%
Arka B
1 - 3 T
49%
Motor B
0 - 1 T
59%
Lech H
0 - 1 T
64%
Piast B
3 - 1 S
58%
Wisła Płock H
2 - 0 S
42%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Wolfsburg B
1 - 0 S
55%
Paris SG H
1 - 1 U
83%
Heidenheim H
3 - 3 U
62%
Paris SG B
4 - 5 T
88%
Mainz 05 B
4 - 3 S
70%
Leverkusen B
2 - 0 S
51%
Stuttgart H
4 - 2 S
70%
Real Madrid H
4 - 3 S
66%
St. Pauli B
5 - 0 S
55%
Real Madrid B
2 - 1 S
71%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Bayern Munich har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 74.0) sammenlignet med Zagłębie (SoS: 54.2). Dette betyr at Bayern Munichs statistikk veier tyngre.

Bayern Munichs angrep er på et annet nivå, med snitt 3.0 mål per kamp og H. Kane i spissen med 7 mål. Zagłębie scorer bare 1.0 per kamp.

Defensivt er Zagłębie langt overlegen, med bare 0.9 innslupne mål per kamp og 4 holdte nullen, mens Bayern Munich slipper inn 1.8 per kamp.

Zagłębie har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Bayern Munich har bevist sin verdi mot topplag og vunnet 3 av 5 kamper.

Bayern Munich er et sterkt bortelag med 83% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.4 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Basert på vår omfattende analyse er Bayern Munich den klare favoritten. Overlegenhet i angrep (100), forsvar (49.6) og form (86.8) etterlater lite rom for tvil. Zagłębie trenger en eksepsjonell prestasjon.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Zagłębie

Zagłębie

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer