Przejdź do treści
Porównaj AGF vs Paris FC

AGF vs Paris FC Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj AGF vs Paris FC: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

AGF AGF Gospodarz
Paris FC Paris FC Gość
AGF
52.9
Z Z R R P R Z R R Z

Ostatnie 10 Meczów

Paris FC
65.0
P Z P Z Z R Z R R Z

Wygrane Kategorie

3

AGF

2

Remis

10

Paris FC

Radar Wydajności

AGF
Paris FC

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 5R, 1P

50%

5Z, 3R, 2P

Gole na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.8

18 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

0.9

9 / 10 meczów

Różnica Bramek
+4

+4

+9

+9

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
T. Bech (2 goli)
M. Munetsi (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 6
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
25%

1Z / 4 meczów

80%

4Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
50%

3Z / 6 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
52.4

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 50.7

62.9

Trudność Ligi: 86.0, Jakość Przeciwnika: 63.6

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.14

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: +0.06

2.35

Rzeczywiste: 1.8 | Różn: -0.55

Skorygowana Siła
52.9

Atak: 41.0, Obrona: 75.1, Forma: 41.0

65.0

Atak: 67.7, Obrona: 79.0, Forma: 56.5

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

3
2

16-30'

5
2

31-45'

1
2

46-60'

1
2

61-75'

5
2

76-90+'

3
AGF
Paris FC
AGF

Rozkład Siły

52.9

Ogólny

Atak 41.0
Obrona 75.1
Forma 41.0
Stałość 63.7
Paris FC

Rozkład Siły

65.0

Ogólny

Atak 67.7
Obrona 79.0
Forma 56.5
Stałość 53.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

55.0 vs 86.0

Jakość Przeciwnika

50.7 vs 63.6

Bilans z Elitą

0% vs 25%
AGF logo AGF
Z
Brøndby (49%)
Z
Sønderjyske (43%)
R
Midtjylland (52%)
R
Nordsjælland (60%)
P
Midtjylland (57%)
R
Nordsjælland (55%)
Z
Viborg (55%)
R
Brøndby (44%)
Paris FC logo Paris FC
P
Rennes (80%)
Z
Brest (56%)
P
Lille (73%)
Z
Metz (48%)
Z
Monaco (72%)
R
Lorient (69%)
Z
Le Havre (53%)
R
Strasbourg (60%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Brøndby W
2 - 0 Z
49%
Sønderjyske D
2 - 1 Z
43%
Midtjylland D
0 - 0 R
52%
Nordsjælland W
1 - 1 R
60%
Midtjylland W
1 - 2 P
57%
Nordsjælland D
1 - 1 R
55%
Viborg W
2 - 1 Z
55%
Brøndby D
0 - 0 R
44%
Sønderjyske W
1 - 1 R
48%
Vejle W
2 - 1 Z
44%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Rennes W
1 - 2 P
80%
Brest D
4 - 0 Z
56%
Lille D
0 - 1 P
73%
Metz W
3 - 1 Z
48%
Monaco D
4 - 1 Z
72%
Lorient W
1 - 1 R
69%
Le Havre D
3 - 2 Z
53%
Strasbourg W
0 - 0 R
60%
Lyon W
1 - 1 R
70%
Nice D
1 - 0 Z
55%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Paris FC mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 62.9) w porównaniu z AGF (SoS: 52.4). Oznacza to, że statystyki Paris FC mają większą wagę.

Paris FC ma przewagę w ataku z 1.8 golami na mecz wobec 1.2 AGF, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z AGF tracącym 0.8 i Paris FC tracącym 0.9 na mecz.

AGF nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Paris FC miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 4 meczów.

Przewaga własnego boiska sprzyja Paris FC z 80% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.4 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Paris FC ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 12.1 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

AGF

AGF

VS
Paris FC

Paris FC

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej