Przejdź do treści
Porównaj Alverca vs Stuttgart

Alverca vs Stuttgart Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Alverca vs Stuttgart: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Alverca Alverca Gospodarz
Stuttgart Stuttgart Gość
Alverca
44.7
R P Z P Z Z P R R R

Ostatnie 10 Meczów

Stuttgart
62.4
Z R R Z P Z P Z P Z

Wygrane Kategorie

2

Alverca

1

Remis

12

Stuttgart

Radar Wydajności

Alverca
Stuttgart

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 4R, 3P

50%

5Z, 2R, 3P

Gole na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

2.1

21 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.3

13 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Różnica Bramek
-1

-1

+5

+5

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Figueiredo (4 goli)
D. Undav (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 8
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 12
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

67%

4Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
52.5

Trudność Ligi: 79.0, Jakość Przeciwnika: 59.7

66.6

Trudność Ligi: 85.8, Jakość Przeciwnika: 68.7

Bilans z Elitą
0%

0Z / 2 meczów

33%

2Z / 6 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.42

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: -0.22

2.75

Rzeczywiste: 2.1 | Różn: -0.65

Skorygowana Siła
44.7

Atak: 41.0, Obrona: 58.1, Forma: 30.7

62.4

Atak: 81.6, Obrona: 54.4, Forma: 58.3

Analiza Czasu Strzelania Bramek

3

0-15'

2
1

16-30'

4

31-45'

2
2

46-60'

5
3

61-75'

3
3

76-90+'

5
Alverca
Stuttgart
Alverca

Rozkład Siły

44.7

Ogólny

Atak 41.0
Obrona 58.1
Forma 30.7
Stałość 57.7
Stuttgart

Rozkład Siły

62.4

Ogólny

Atak 81.6
Obrona 54.4
Forma 58.3
Stałość 45.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

79.0 vs 85.8

Jakość Przeciwnika

59.7 vs 68.7

Bilans z Elitą

0% vs 33%
Alverca logo Alverca
R
Estoril (47%)
P
Porto (74%)
Z
Arouca (57%)
P
Nacional (57%)
Z
Casa Pia (48%)
Z
Rio Ave (66%)
P
Sporting (70%)
R
Gil Vicente (60%)
Stuttgart logo Stuttgart
Z
Leverkusen (65%)
R
Hoffenheim (70%)
R
Bremen (62%)
Z
Freiburg (48%)
P
Bayern Munich (86%)
Z
Hamburg (58%)
P
Dortmund (71%)
Z
Augsburg (71%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Estoril D
1 - 1 R
47%
Porto W
0 - 1 P
74%
Arouca D
2 - 1 Z
57%
Nacional W
0 - 1 P
57%
Casa Pia D
3 - 1 Z
48%
Rio Ave W
2 - 1 Z
66%
Sporting D
1 - 4 P
70%
Gil Vicente W
2 - 2 R
60%
AVS D
0 - 0 R
59%
Vitória SC W
1 - 1 R
59%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Leverkusen D
3 - 1 Z
65%
Hoffenheim W
3 - 3 R
70%
Bremen D
1 - 1 R
62%
Freiburg D
2 - 1 Z
48%
Bayern Munich W
2 - 4 P
86%
Hamburg D
4 - 0 Z
58%
Dortmund D
0 - 2 P
71%
Augsburg W
5 - 2 Z
71%
Porto W
0 - 2 P
77%
Leipzig D
1 - 0 Z
79%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Stuttgart mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 66.6) w porównaniu z Alverca (SoS: 52.5). Oznacza to, że statystyki Stuttgart mają większą wagę.

Stuttgart ma przewagę w ataku z 2.1 golami na mecz wobec 1.2 Alverca, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Alverca ma przewagę defensywną, tracąc 1.3 na mecz wobec 1.6 Stuttgart.

Stuttgart miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 2 z 6 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.1 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Stuttgart wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (62.4 vs 44.7) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Alverca

Alverca

VS
Stuttgart

Stuttgart

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej