Przejdź do treści
Porównaj Antwerp vs Antalyaspor

Antwerp vs Antalyaspor Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Antwerp vs Antalyaspor: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Antwerp Antwerp Gospodarz
Antalyaspor Antalyaspor Gość
Antwerp
41.9
P P Z Z Z P P P R R

Ostatnie 10 Meczów

Antalyaspor
33.5
P R P P P Z R P P R

Wygrane Kategorie

10

Antwerp

4

Remis

1

Antalyaspor

Radar Wydajności

Antwerp
Antalyaspor

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 2R, 5P

10%

1Z, 3R, 6P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.0

10 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

1.9

19 / 10 meczów

Różnica Bramek
-4

-4

-9

-9

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
C. Scott (4 goli)
S. van de Streek (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 8
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
20%

1Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
56.3

Trudność Ligi: 59.5, Jakość Przeciwnika: 54.2

50.5

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 62.0

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.15

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.05

1.08

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: -0.08

Skorygowana Siła
41.9

Atak: 39.0, Obrona: 53.1, Forma: 31.9

33.5

Atak: 33.5, Obrona: 36.9, Forma: 10.0

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

2

16-30'

1
1

31-45'

1
3

46-60'

3
1

61-75'

2
4

76-90+'

3
Antwerp
Antalyaspor
Antwerp

Rozkład Siły

41.9

Ogólny

Atak 39.0
Obrona 53.1
Forma 31.9
Stałość 49.3
Antalyaspor

Rozkład Siły

33.5

Ogólny

Atak 33.5
Obrona 36.9
Forma 10.0
Stałość 74.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

59.5 vs 72.0

Jakość Przeciwnika

54.2 vs 62.0

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Antwerp logo Antwerp
P
Charleroi (46%)
P
Standard (55%)
Z
Westerlo (50%)
Z
Standard (60%)
Z
OHL (35%)
P
Charleroi (62%)
P
Genk (61%)
P
OHL (52%)
Antalyaspor logo Antalyaspor
P
Galatasaray (69%)
R
Alanyaspor (56%)
P
Göztepe (64%)
P
Konyaspor (61%)
P
Beşiktaş (65%)
Z
Eyüp (53%)
R
Başakşehir (71%)
P
Gaziantep (49%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Charleroi D
0 - 1 P
46%
Standard D
0 - 5 P
55%
Westerlo W
4 - 2 Z
50%
Standard W
2 - 1 Z
60%
OHL D
2 - 0 Z
35%
Charleroi W
1 - 2 P
62%
Genk D
1 - 2 P
61%
OHL W
0 - 1 P
52%
Standard D
1 - 1 R
67%
La Louvière W
0 - 0 R
54%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Galatasaray W
2 - 4 P
69%
Alanyaspor D
0 - 0 R
56%
Göztepe W
0 - 2 P
64%
Konyaspor D
0 - 2 P
61%
Beşiktaş W
2 - 4 P
65%
Eyüp D
3 - 0 Z
53%
Başakşehir W
0 - 0 R
71%
Gaziantep D
1 - 4 P
49%
Rize W
0 - 1 P
64%
Fenerbahçe D
2 - 2 R
68%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 56.3 vs 50.5), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Antwerp na średnio 1.1 i Antalyaspor na 1.0 goli na mecz.

Antwerp ma przewagę defensywną, tracąc 1.5 na mecz wobec 1.9 Antalyaspor.

Antwerp nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.8 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Antwerp ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 8.4 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Antwerp

Antwerp

VS
Antalyaspor

Antalyaspor

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej