Przejdź do treści
Porównaj Arka vs Sion

Arka vs Sion Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Arka vs Sion: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Arka Arka Gospodarz
Sion Sion Gość
Arka
38.9
R P P R Z P R Z P R

Ostatnie 10 Meczów

Sion
66.2
Z Z Z Z Z R Z R P R

Wygrane Kategorie

3

Arka

3

Remis

9

Sion

Radar Wydajności

Arka
Sion

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 4R, 4P

60%

6Z, 3R, 1P

Gole na Mecz
1.3

13 / 10 meczów

1.9

19 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.9

19 / 10 meczów

0.5

5 / 10 meczów

Różnica Bramek
-6

-6

+14

+14

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
80%

8 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
V. Gutkovskis (3 goli)
W. Boteli (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 12
Wygrane u Siebie
25%

1Z / 4 meczów

50%

2Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
17%

1Z / 6 meczów

67%

4Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
54.1

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 52.2

48.5

Trudność Ligi: 48.0, Jakość Przeciwnika: 48.9

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.3

Rzeczywiste: 1.3 | Różn: 0.0

1.92

Rzeczywiste: 1.9 | Różn: -0.02

Skorygowana Siła
38.9

Atak: 45.1, Obrona: 38.2, Forma: 20.8

66.2

Atak: 62.4, Obrona: 82.1, Forma: 59.1

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

2
1

16-30'

4
1

31-45'

1
6

46-60'

2
1

61-75'

7
2

76-90+'

3
Arka
Sion
Arka

Rozkład Siły

38.9

Ogólny

Atak 45.1
Obrona 38.2
Forma 20.8
Stałość 64.0
Sion

Rozkład Siły

66.2

Ogólny

Atak 62.4
Obrona 82.1
Forma 59.1
Stałość 61.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

57.0 vs 48.0

Jakość Przeciwnika

52.2 vs 48.9

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Arka logo Arka
R
Lech (69%)
P
Piast (58%)
P
Jagiellonia (48%)
R
Cracovia (45%)
Z
Zagłębie (49%)
P
Kielce (48%)
R
Widzew (54%)
Z
Wisła Płock (47%)
Sion logo Sion
Z
Thun (48%)
Z
St.Gallen (64%)
Z
Basel (55%)
Z
Lausanne (38%)
Z
GC Zürich (32%)
R
St.Gallen (55%)
Z
Zürich (38%)
R
Winterthur (38%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Lech W
1 - 1 R
69%
Piast W
1 - 4 P
58%
Jagiellonia D
0 - 3 P
48%
Cracovia W
2 - 2 R
45%
Zagłębie D
3 - 1 Z
49%
Kielce W
0 - 3 P
48%
Widzew D
0 - 0 R
54%
Wisła Płock W
3 - 0 Z
47%
Radomiak W
1 - 3 P
58%
Lechia D
2 - 2 R
46%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Thun D
2 - 0 Z
48%
St.Gallen W
3 - 0 Z
64%
Basel W
2 - 0 Z
55%
Lausanne D
3 - 0 Z
38%
GC Zürich W
4 - 0 Z
32%
St.Gallen D
1 - 1 R
55%
Zürich W
2 - 1 Z
38%
Winterthur D
1 - 1 R
38%
Lugano W
1 - 2 P
55%
Servette W
0 - 0 R
66%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 54.1 vs 48.5), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Sion ma przewagę w ataku z 1.9 golami na mecz wobec 1.3 Arka, choć różnica nie jest nie do pokonania.

W obronie Sion jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 0.5 goli na mecz przy 6 czystych kontach, podczas gdy Arka traci 1.9 na mecz.

Arka nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Sion nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Sion to silna drużyna wyjazdowa z 67% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.8 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Sion wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (66.2 vs 38.9) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Arka

Arka

VS
Sion

Sion

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej