Przejdź do treści
Porównaj Athletic vs Lens

Athletic vs Lens Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Athletic vs Lens: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Athletic Athletic Gospodarz
Lens Lens Gość
Athletic
39.8
P Z P Z P P Z P P P

Ostatnie 10 Meczów

Lens
58.8
Z R R Z Z P Z P Z R

Wygrane Kategorie

2

Athletic

2

Remis

11

Lens

Radar Wydajności

Athletic
Lens

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 0R, 7P

50%

5Z, 3R, 2P

Gole na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

2.3

23 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

1.5

15 / 10 meczów

Różnica Bramek
-6

-6

+8

+8

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Gorka Guruzeta (3 goli)
F. Thauvin (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 6
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 14
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

100%

5Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
58.6

Trudność Ligi: 88.2, Jakość Przeciwnika: 66.6

50.7

Trudność Ligi: 77.8, Jakość Przeciwnika: 56.0

Bilans z Elitą
0%

0Z / 3 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.48

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: -0.48

2.54

Rzeczywiste: 2.3 | Różn: -0.24

Skorygowana Siła
39.8

Atak: 36.2, Obrona: 50.7, Forma: 32.6

58.8

Atak: 77.2, Obrona: 50.4, Forma: 50.4

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

2
3

16-30'

3
1

31-45'

3
1

46-60'

7
1

61-75'

5
4

76-90+'

3
Athletic
Lens
Athletic

Rozkład Siły

39.8

Ogólny

Atak 36.2
Obrona 50.7
Forma 32.6
Stałość 43.3
Lens

Rozkład Siły

58.8

Ogólny

Atak 77.2
Obrona 50.4
Forma 50.4
Stałość 53.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

88.2 vs 77.8

Jakość Przeciwnika

66.6 vs 56.0

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Athletic logo Athletic
P
Valencia (67%)
Z
Alavés (65%)
P
Atlético (66%)
Z
Osasuna (58%)
P
Villarreal (73%)
P
Getafe (72%)
Z
Betis (68%)
P
Girona (64%)
Lens logo Lens
Z
Nantes (51%)
R
Nice (60%)
R
Brest (61%)
Z
Toulouse (40%)
Z
Toulouse (57%)
P
Lille (78%)
Z
Angers (47%)
P
Lorient (69%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Valencia D
0 - 1 P
67%
Alavés W
4 - 2 Z
65%
Atlético W
2 - 3 P
66%
Osasuna D
1 - 0 Z
58%
Villarreal D
1 - 2 P
73%
Getafe W
0 - 2 P
72%
Betis D
2 - 1 Z
68%
Girona W
0 - 3 P
64%
Barcelona D
0 - 1 P
86%
Real Sociedad W
0 - 1 P
47%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Nantes D
1 - 0 Z
51%
Nice W
1 - 1 R
60%
Brest W
3 - 3 R
61%
Toulouse D
4 - 1 Z
40%
Toulouse D
3 - 2 Z
57%
Lille W
0 - 3 P
78%
Angers D
5 - 1 Z
47%
Lorient W
1 - 2 P
69%
Metz D
3 - 0 Z
43%
Lyon W
2 - 2 R
54%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 58.6 vs 50.7), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Atak Lens jest na innym poziomie, ze średnią 2.3 goli na mecz, a F. Thauvin prowadzi z 5 golami. Athletic strzela jedynie 1.0 na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Athletic tracącym 1.6 i Lens tracącym 1.5 na mecz.

Athletic miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 3 meczów.

Przewaga własnego boiska sprzyja Lens z 100% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.2 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Lens wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (58.8 vs 39.8) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Athletic

Athletic

VS
Lens

Lens

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej