Przejdź do treści
Porównaj Atlético vs Volendam

Atlético vs Volendam Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Atlético vs Volendam: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Atlético Atlético Gospodarz
Volendam Volendam Gość
Atlético
48.1
Z P P Z R Z P R P P

Ostatnie 10 Meczów

Volendam
36.2
R P Z P R P P P Z P

Wygrane Kategorie

10

Atlético

3

Remis

2

Volendam

Radar Wydajności

Atlético
Volendam

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 2R, 5P

20%

2Z, 2R, 6P

Gole na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

0.8

8 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

1.5

15 / 10 meczów

Różnica Bramek
-1

-1

-7

-7

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
A. Sørloth (3 goli)
R. Mühren (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 8
1. Połowa: 2 / 2. Połowa: 6
Wygrane u Siebie
20%

1Z / 5 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

17%

1Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
64.8

Trudność Ligi: 89.4, Jakość Przeciwnika: 65.2

53.2

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 60.5

Bilans z Elitą
25%

1Z / 4 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.61

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.21

0.77

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: +0.03

Skorygowana Siła
48.1

Atak: 53.6, Obrona: 57.4, Forma: 34.4

36.2

Atak: 27.5, Obrona: 51.6, Forma: 20.6

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

1
1

16-30'

3

31-45'

3

46-60'

3
2

61-75'

2
3

76-90+'

2
Atlético
Volendam
Atlético

Rozkład Siły

48.1

Ogólny

Atak 53.6
Obrona 57.4
Forma 34.4
Stałość 49.3
Volendam

Rozkład Siły

36.2

Ogólny

Atak 27.5
Obrona 51.6
Forma 20.6
Stałość 59.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

89.4 vs 80.0

Jakość Przeciwnika

65.2 vs 60.5

Bilans z Elitą

25% vs 0%
Atlético logo Atlético
Z
Osasuna (63%)
P
Celta Vigo (54%)
P
Arsenal (77%)
Z
Valencia (72%)
R
Arsenal (72%)
Z
Athletic (55%)
P
Elche (66%)
R
Real Sociedad (42%)
Volendam logo Volendam
R
Excelsior (60%)
P
Heerenveen (67%)
Z
Heracles (41%)
P
Twente (81%)
R
Feyenoord (67%)
P
Sparta (49%)
P
Fortuna (56%)
P
NEC (69%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Osasuna W
2 - 1 Z
63%
Celta Vigo D
0 - 1 P
54%
Arsenal W
0 - 1 P
77%
Valencia W
2 - 0 Z
72%
Arsenal D
1 - 1 R
72%
Athletic D
3 - 2 Z
55%
Elche W
2 - 3 P
66%
Real Sociedad D
2 - 2 R
42%
Barcelona D
1 - 2 P
88%
Sevilla W
1 - 2 P
63%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Excelsior W
1 - 1 R
60%
Heerenveen D
0 - 2 P
67%
Heracles W
2 - 0 Z
41%
Twente W
1 - 2 P
81%
Feyenoord D
0 - 0 R
67%
Sparta W
0 - 2 P
49%
Fortuna D
1 - 2 P
56%
NEC W
0 - 3 P
69%
Groningen D
3 - 2 Z
61%
NAC W
0 - 1 P
54%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Atlético mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 64.8) w porównaniu z Volendam (SoS: 53.2). Oznacza to, że statystyki Atlético mają większą wagę.

Atlético ma przewagę w ataku z 1.4 golami na mecz wobec 0.8 Volendam, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Atlético tracącym 1.5 i Volendam tracącym 1.5 na mecz.

Atlético miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 4 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.6 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Atlético ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 11.9 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Atlético

Atlético

VS
Volendam

Volendam

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej