Przejdź do treści
Porównaj Basel vs Alanyaspor

Basel vs Alanyaspor Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Basel vs Alanyaspor: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Basel Basel Gospodarz
Alanyaspor Alanyaspor Gość
Basel
46.7
P Z P P R Z Z P Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Alanyaspor
50.5
Z R P P R R Z R R P

Wygrane Kategorie

4

Basel

3

Remis

8

Alanyaspor

Radar Wydajności

Basel
Alanyaspor

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 1R, 4P

20%

2Z, 5R, 3P

Gole na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

1.5

15 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.7

17 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Różnica Bramek
-2

-2

+3

+3

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
70%

7 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
B. Traoré (3 goli)
İ. Kaya (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
50.2

Trudność Ligi: 49.0, Jakość Przeciwnika: 51.0

62.3

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 55.8

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.35

Rzeczywiste: 1.5 | Różn: +0.15

1.62

Rzeczywiste: 1.5 | Różn: -0.12

Skorygowana Siła
46.7

Atak: 50.1, Obrona: 43.4, Forma: 50.1

50.5

Atak: 56.1, Obrona: 67.4, Forma: 22.5

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

2

16-30'

1
4

31-45'

3
3

46-60'

1
3

61-75'

3
3

76-90+'

5
Basel
Alanyaspor
Basel

Rozkład Siły

46.7

Ogólny

Atak 50.1
Obrona 43.4
Forma 50.1
Stałość 38.8
Alanyaspor

Rozkład Siły

50.5

Ogólny

Atak 56.1
Obrona 67.4
Forma 22.5
Stałość 67.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

49.0 vs 72.0

Jakość Przeciwnika

51.0 vs 55.8

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Basel logo Basel
P
Young Boys (60%)
Z
Thun (48%)
P
Sion (66%)
P
Thun (53%)
R
Young Boys (50%)
Z
Winterthur (42%)
Z
Servette (61%)
P
St.Gallen (60%)
Alanyaspor logo Alanyaspor
Z
Kayseri (44%)
R
Antalyaspor (48%)
P
Samsunspor (62%)
P
Kasımpaşa (57%)
R
Trabzonspor (69%)
R
Gaziantep (54%)
Z
Kocaelispor (46%)
R
Göztepe (64%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Young Boys W
0 - 3 P
60%
Thun D
3 - 1 Z
48%
Sion D
0 - 2 P
66%
Thun W
1 - 3 P
53%
Young Boys D
3 - 3 R
50%
Winterthur W
2 - 0 Z
42%
Servette D
3 - 1 Z
61%
St.Gallen W
0 - 3 P
60%
GC Zürich D
1 - 0 Z
27%
Lausanne W
2 - 1 Z
43%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Kayseri D
3 - 1 Z
44%
Antalyaspor W
0 - 0 R
48%
Samsunspor D
2 - 3 P
62%
Kasımpaşa W
0 - 1 P
57%
Trabzonspor D
1 - 1 R
69%
Gaziantep W
1 - 1 R
54%
Kocaelispor D
5 - 0 Z
46%
Göztepe W
2 - 2 R
64%
Gençlerbirliği D
0 - 0 R
45%
Galatasaray W
1 - 3 P
69%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Alanyaspor mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 62.3) w porównaniu z Basel (SoS: 50.2). Oznacza to, że statystyki Alanyaspor mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Basel na średnio 1.5 i Alanyaspor na 1.5 goli na mecz.

Alanyaspor ma przewagę defensywną, tracąc 1.2 na mecz wobec 1.7 Basel.

Basel nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Alanyaspor nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.0 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Basel

Basel

VS
Alanyaspor

Alanyaspor

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej