Przejdź do treści
Porównaj Beşiktaş vs Levante

Beşiktaş vs Levante Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Beşiktaş vs Levante: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Beşiktaş Beşiktaş Gospodarz
Levante Levante Gość
Beşiktaş
50.9
P Z R P Z P Z Z P Z

Ostatnie 10 Meczów

Levante
55.7
Z Z P R Z Z P Z R R

Wygrane Kategorie

4

Beşiktaş

4

Remis

7

Levante

Radar Wydajności

Beşiktaş
Levante

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 1R, 4P

50%

5Z, 3R, 2P

Gole na Mecz
1.3

13 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.9

9 / 10 meczów

1.5

15 / 10 meczów

Różnica Bramek
+4

+4

+1

+1

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
O. Kökçü (4 goli)
Carlos Espí (6 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 8 / 2. Połowa: 5
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

80%

4Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
60%

3Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
49.0

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 57.8

59.6

Trudność Ligi: 93.0, Jakość Przeciwnika: 64.0

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

0%

0Z / 2 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.32

Rzeczywiste: 1.3 | Różn: -0.02

2.0

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.4

Skorygowana Siła
50.9

Atak: 42.9, Obrona: 69.3, Forma: 49.5

55.7

Atak: 58.5, Obrona: 54.8, Forma: 54.8

Analiza Czasu Strzelania Bramek

5

0-15'

1
1

16-30'

1
1

31-45'

5
4

46-60'

4
1

61-75'

1
1

76-90+'

4
Beşiktaş
Levante
Beşiktaş

Rozkład Siły

50.9

Ogólny

Atak 42.9
Obrona 69.3
Forma 49.5
Stałość 38.8
Levante

Rozkład Siły

55.7

Ogólny

Atak 58.5
Obrona 54.8
Forma 54.8
Stałość 53.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

72.0 vs 93.0

Jakość Przeciwnika

57.8 vs 64.0

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Beşiktaş logo Beşiktaş
P
Trabzonspor (69%)
Z
Gaziantep (54%)
R
Fatih (55%)
P
Samsunspor (67%)
Z
Antalyaspor (43%)
P
Fenerbahçe (73%)
Z
Kasımpaşa (52%)
Z
Gençlerbirliği (50%)
Levante logo Levante
Z
Celta Vigo (59%)
Z
Osasuna (58%)
P
Villarreal (78%)
R
Espanyol (55%)
Z
Sevilla (58%)
Z
Getafe (67%)
P
Real Sociedad (66%)
Z
Oviedo (61%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Trabzonspor D
1 - 2 P
69%
Gaziantep W
2 - 0 Z
54%
Fatih D
0 - 0 R
55%
Samsunspor W
1 - 2 P
67%
Antalyaspor D
4 - 2 Z
43%
Fenerbahçe W
0 - 1 P
73%
Kasımpaşa D
2 - 1 Z
52%
Gençlerbirliği W
2 - 0 Z
50%
Galatasaray D
0 - 1 P
64%
Kocaelispor W
1 - 0 Z
51%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Celta Vigo W
3 - 2 Z
59%
Osasuna D
3 - 2 Z
58%
Villarreal W
1 - 5 P
78%
Espanyol W
0 - 0 R
55%
Sevilla D
2 - 0 Z
58%
Getafe D
1 - 0 Z
67%
Real Sociedad W
0 - 2 P
66%
Oviedo D
4 - 2 Z
61%
Rayo W
1 - 1 R
79%
Girona D
1 - 1 R
59%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Levante mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 59.6) w porównaniu z Beşiktaş (SoS: 49.0). Oznacza to, że statystyki Levante mają większą wagę.

Levante ma przewagę w ataku z 1.6 golami na mecz wobec 1.3 Beşiktaş, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Beşiktaş ma przewagę defensywną, tracąc 0.9 na mecz wobec 1.5 Levante.

Przewaga własnego boiska sprzyja Levante z 80% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Beşiktaş to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.7 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Beşiktaş

Beşiktaş

VS
Levante

Levante

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej