Przejdź do treści
Porównaj Beşiktaş vs Stuttgart

Beşiktaş vs Stuttgart Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Beşiktaş vs Stuttgart: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Beşiktaş Beşiktaş Gospodarz
Stuttgart Stuttgart Gość
Beşiktaş
50.9
P Z R P Z P Z Z P Z

Ostatnie 10 Meczów

Stuttgart
62.4
Z R R Z P Z P Z P Z

Wygrane Kategorie

3

Beşiktaş

2

Remis

10

Stuttgart

Radar Wydajności

Beşiktaş
Stuttgart

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 1R, 4P

50%

5Z, 2R, 3P

Gole na Mecz
1.3

13 / 10 meczów

2.1

21 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.9

9 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Różnica Bramek
+4

+4

+5

+5

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
O. Kökçü (4 goli)
D. Undav (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 8 / 2. Połowa: 5
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 12
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

67%

4Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
60%

3Z / 5 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
49.0

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 57.8

66.6

Trudność Ligi: 85.8, Jakość Przeciwnika: 68.7

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

33%

2Z / 6 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.32

Rzeczywiste: 1.3 | Różn: -0.02

2.75

Rzeczywiste: 2.1 | Różn: -0.65

Skorygowana Siła
50.9

Atak: 42.9, Obrona: 69.3, Forma: 49.5

62.4

Atak: 81.6, Obrona: 54.4, Forma: 58.3

Analiza Czasu Strzelania Bramek

5

0-15'

2
1

16-30'

4
1

31-45'

2
4

46-60'

5
1

61-75'

3
1

76-90+'

5
Beşiktaş
Stuttgart
Beşiktaş

Rozkład Siły

50.9

Ogólny

Atak 42.9
Obrona 69.3
Forma 49.5
Stałość 38.8
Stuttgart

Rozkład Siły

62.4

Ogólny

Atak 81.6
Obrona 54.4
Forma 58.3
Stałość 45.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

72.0 vs 85.8

Jakość Przeciwnika

57.8 vs 68.7

Bilans z Elitą

0% vs 33%
Beşiktaş logo Beşiktaş
P
Trabzonspor (69%)
Z
Gaziantep (54%)
R
Fatih (55%)
P
Samsunspor (67%)
Z
Antalyaspor (43%)
P
Fenerbahçe (73%)
Z
Kasımpaşa (52%)
Z
Gençlerbirliği (50%)
Stuttgart logo Stuttgart
Z
Leverkusen (65%)
R
Hoffenheim (70%)
R
Bremen (62%)
Z
Freiburg (48%)
P
Bayern Munich (86%)
Z
Hamburg (58%)
P
Dortmund (71%)
Z
Augsburg (71%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Trabzonspor D
1 - 2 P
69%
Gaziantep W
2 - 0 Z
54%
Fatih D
0 - 0 R
55%
Samsunspor W
1 - 2 P
67%
Antalyaspor D
4 - 2 Z
43%
Fenerbahçe W
0 - 1 P
73%
Kasımpaşa D
2 - 1 Z
52%
Gençlerbirliği W
2 - 0 Z
50%
Galatasaray D
0 - 1 P
64%
Kocaelispor W
1 - 0 Z
51%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Leverkusen D
3 - 1 Z
65%
Hoffenheim W
3 - 3 R
70%
Bremen D
1 - 1 R
62%
Freiburg D
2 - 1 Z
48%
Bayern Munich W
2 - 4 P
86%
Hamburg D
4 - 0 Z
58%
Dortmund D
0 - 2 P
71%
Augsburg W
5 - 2 Z
71%
Porto W
0 - 2 P
77%
Leipzig D
1 - 0 Z
79%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Stuttgart mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 66.6) w porównaniu z Beşiktaş (SoS: 49.0). Oznacza to, że statystyki Stuttgart mają większą wagę.

Stuttgart ma przewagę w ataku z 2.1 golami na mecz wobec 1.3 Beşiktaş, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Beşiktaş ma przewagę defensywną, tracąc 0.9 na mecz wobec 1.6 Stuttgart.

Stuttgart miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 2 z 6 meczów.

Beşiktaş to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.0 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Stuttgart ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 11.5 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Beşiktaş

Beşiktaş

VS
Stuttgart

Stuttgart

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej