Przejdź do treści
Porównaj Brest vs Benfica

Brest vs Benfica Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Brest vs Benfica: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Brest Brest Gospodarz
Benfica Benfica Gość
Brest
40.9
P P R R P P P Z Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Benfica
75.2
R R Z Z Z R Z Z R Z

Wygrane Kategorie

1

Brest

1

Remis

13

Benfica

Radar Wydajności

Brest
Benfica

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 2R, 5P

60%

6Z, 4R, 0P

Gole na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

2.2

22 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.8

18 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Różnica Bramek
-6

-6

+11

+11

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
L. Ajorque (4 goli)
A. Schjelderup (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 5
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 13
Wygrane u Siebie
50%

2Z / 4 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
17%

1Z / 6 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
58.0

Trudność Ligi: 86.0, Jakość Przeciwnika: 67.3

65.6

Trudność Ligi: 79.0, Jakość Przeciwnika: 61.3

Bilans z Elitą
0%

0Z / 6 meczów

50%

1Z / 2 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.49

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: -0.29

2.52

Rzeczywiste: 2.2 | Różn: -0.32

Skorygowana Siła
40.9

Atak: 43.2, Obrona: 43.2, Forma: 32.4

75.2

Atak: 84.8, Obrona: 73.2, Forma: 69.4

Analiza Czasu Strzelania Bramek

3

0-15'

5
2

16-30'

3
1

31-45'

1
2

46-60'

3
3

61-75'

4
1

76-90+'

6
Brest
Benfica
Brest

Rozkład Siły

40.9

Ogólny

Atak 43.2
Obrona 43.2
Forma 32.4
Stałość 49.3
Benfica

Rozkład Siły

75.2

Ogólny

Atak 84.8
Obrona 73.2
Forma 69.4
Stałość 71.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

86.0 vs 79.0

Jakość Przeciwnika

67.3 vs 61.3

Bilans z Elitą

0% vs 50%
Brest logo Brest
P
Paris SG (84%)
P
Paris FC (77%)
R
Lens (71%)
R
Nantes (56%)
P
Rennes (75%)
P
Auxerre (71%)
P
Monaco (77%)
Z
Le Havre (53%)
Benfica logo Benfica
R
Braga (64%)
R
Famalicão (74%)
Z
Moreirense (50%)
Z
Sporting (75%)
Z
Nacional (52%)
R
Casa Pia (53%)
Z
Vitória SC (54%)
Z
Arouca (62%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Paris SG W
0 - 1 P
84%
Paris FC W
0 - 4 P
77%
Lens D
3 - 3 R
71%
Nantes W
1 - 1 R
56%
Rennes D
3 - 4 P
75%
Auxerre W
0 - 3 P
71%
Monaco W
0 - 2 P
77%
Le Havre D
2 - 0 Z
53%
Metz W
1 - 0 Z
48%
Marseille D
2 - 0 Z
61%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Braga D
2 - 2 R
64%
Famalicão W
2 - 2 R
74%
Moreirense D
4 - 1 Z
50%
Sporting W
2 - 1 Z
75%
Nacional D
2 - 0 Z
52%
Casa Pia W
1 - 1 R
53%
Vitória SC D
3 - 0 Z
54%
Arouca W
2 - 1 Z
62%
Porto D
2 - 2 R
69%
Gil Vicente W
2 - 1 Z
60%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 58.0 vs 65.6), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Atak Benfica jest na innym poziomie, ze średnią 2.2 goli na mecz, a A. Schjelderup prowadzi z 5 golami. Brest strzela jedynie 1.2 na mecz.

Benfica ma przewagę defensywną, tracąc 1.1 na mecz wobec 1.8 Brest.

Brest miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 6 meczów.

Benfica to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.2 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Na podstawie naszej kompleksowej analizy, Benfica jest zdecydowanym faworytem. Przewaga w ataku (84.8), obronie (73.2) i formie (69.4) nie pozostawia wątpliwości. Brest potrzebuje wyjątkowego występu.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Brest

Brest

VS
Benfica

Benfica

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej