Przejdź do treści
Porównaj Club Brugge vs Mechelen

Club Brugge vs Mechelen Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Club Brugge vs Mechelen: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Club Brugge Club Brugge Gospodarz
Mechelen Mechelen Gość
Club Brugge
80.2
Z Z Z Z P Z Z Z Z R

Ostatnie 10 Meczów

Mechelen
26.6
P Z P P P P R P Z P

Wygrane Kategorie

12

Club Brugge

3

Remis

0

Mechelen

Radar Wydajności

Club Brugge
Mechelen

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
80%

8Z, 1R, 1P

20%

2Z, 1R, 7P

Gole na Mecz
2.8

28 / 10 meczów

0.8

8 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

2.4

24 / 10 meczów

Różnica Bramek
+17

+17

-16

-16

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
80%

8 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
80%

8 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
N. Tresoldi (6 goli)
B. Boersma (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 14 / 2. Połowa: 14
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 4
Wygrane u Siebie
80%

4Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
80%

4Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
53.1

Trudność Ligi: 59.5, Jakość Przeciwnika: 48.9

44.7

Trudność Ligi: 59.5, Jakość Przeciwnika: 59.6

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 3 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
2.73

Rzeczywiste: 2.8 | Różn: +0.07

0.83

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: -0.03

Skorygowana Siła
80.2

Atak: 96.2, Obrona: 65.3, Forma: 82.5

26.6

Atak: 25.3, Obrona: 18.9, Forma: 18.9

Analiza Czasu Strzelania Bramek

8

0-15'

1
2

16-30'

2
4

31-45'

6

46-60'

2
2

61-75'

1
6

76-90+'

2
Club Brugge
Mechelen
Club Brugge

Rozkład Siły

80.2

Ogólny

Atak 96.2
Obrona 65.3
Forma 82.5
Stałość 68.5
Mechelen

Rozkład Siły

26.6

Ogólny

Atak 25.3
Obrona 18.9
Forma 18.9
Stałość 57.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

59.5 vs 59.5

Jakość Przeciwnika

48.9 vs 59.6

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Club Brugge logo Club Brugge
Z
Sint-Truiden (44%)
Z
Anderlecht (40%)
Z
Gent (51%)
Z
Mechelen (29%)
P
R. Union SG (69%)
Z
Sint-Truiden (60%)
Z
Anderlecht (47%)
Z
Mechelen (40%)
Mechelen logo Mechelen
P
R. Union SG (69%)
Z
Gent (46%)
P
Sint-Truiden (44%)
P
Club Brugge (71%)
P
Anderlecht (35%)
P
R. Union SG (75%)
R
Gent (63%)
P
Club Brugge (83%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Sint-Truiden D
2 - 0 Z
44%
Anderlecht W
3 - 1 Z
40%
Gent W
2 - 0 Z
51%
Mechelen D
6 - 1 Z
29%
R. Union SG W
1 - 2 P
69%
Sint-Truiden W
2 - 1 Z
60%
Anderlecht D
4 - 2 Z
47%
Mechelen D
4 - 1 Z
40%
Westerlo W
2 - 1 Z
62%
Anderlecht D
2 - 2 R
47%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
R. Union SG W
0 - 3 P
69%
Gent D
1 - 0 Z
46%
Sint-Truiden D
1 - 4 P
44%
Club Brugge W
1 - 6 P
71%
Anderlecht D
1 - 2 P
35%
R. Union SG D
0 - 1 P
75%
Gent W
1 - 1 R
63%
Club Brugge W
1 - 4 P
83%
Anderlecht D
1 - 0 Z
47%
Gent W
1 - 3 P
63%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 53.1 vs 44.7), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Atak Club Brugge jest na innym poziomie, ze średnią 2.8 goli na mecz, a N. Tresoldi prowadzi z 6 golami. Mechelen strzela jedynie 0.8 na mecz.

W obronie Club Brugge jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 1.1 goli na mecz przy 2 czystych kontach, podczas gdy Mechelen traci 2.4 na mecz.

Club Brugge nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Mechelen miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 3 meczów.

Przewaga własnego boiska sprzyja Club Brugge z 80% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Club Brugge to silna drużyna wyjazdowa z 80% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.5 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Na podstawie naszej kompleksowej analizy, Club Brugge jest zdecydowanym faworytem. Przewaga w ataku (96.2), obronie (65.3) i formie (82.5) nie pozostawia wątpliwości. Mechelen potrzebuje wyjątkowego występu.

Te drużyny spotkały się 2 razy w ostatnich meczach. W ostatnim meczu Belgian First Division A (2026-04-22) Club Brugge zwyciężył 6-1 z Mechelen. Club Brugge odniósł to zwycięstwo u siebie. Wynik 6-1 był zdecydowany — Club Brugge całkowicie zdominował Mechelen. Mechelen będzie chciał zrewanżować się za tę porażkę. Club Brugge będzie miał przewagę psychologiczną po tym ostatnim zwycięstwie. W ostatnim meczu Belgian Jupiler Pro League (2026-03-22) Club Brugge zwyciężył 4-1 z Mechelen. Club Brugge odniósł to zwycięstwo u siebie. Wynik 4-1 był zdecydowany — Club Brugge całkowicie zdominował Mechelen. Mechelen będzie chciał zrewanżować się za tę porażkę. Club Brugge będzie miał przewagę psychologiczną po tym ostatnim zwycięstwie.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Club Brugge

Club Brugge

VS
Mechelen

Mechelen

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej