Przejdź do treści
Porównaj Dender vs SK Poltava

Dender vs SK Poltava Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Dender vs SK Poltava: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Dender Dender Gospodarz
SK Poltava SK Poltava Gość
Dender
33.6
P Z P P P Z P P R R

Ostatnie 10 Meczów

SK Poltava
23.0
P R P R P R P P P P

Wygrane Kategorie

11

Dender

3

Remis

1

SK Poltava

Radar Wydajności

Dender
SK Poltava

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 2R, 6P

0%

0Z, 3R, 7P

Gole na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

0.7

7 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.8

18 / 10 meczów

2.9

29 / 10 meczów

Różnica Bramek
-8

-8

-22

-22

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

0%

0 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
70%

7 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
D. Hrnčár (2 goli)
V. Sad (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 3
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 3
Wygrane u Siebie
20%

1Z / 5 meczów

0%

0Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

0%

0Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
44.9

Trudność Ligi: 62.4, Jakość Przeciwnika: 57.1

64.1

Trudność Ligi: 98.0, Jakość Przeciwnika: 71.1

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

0%

0Z / 7 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.01

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: -0.01

0.94

Rzeczywiste: 0.7 | Różn: -0.24

Skorygowana Siła
33.6

Atak: 31.6, Obrona: 38.0, Forma: 19.0

23.0

Atak: 26.6, Obrona: 3.8, Forma: 0.0

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

2
2

16-30'

1
3

31-45'

1
2

46-60'

2
1

61-75'

1
1

76-90+'

Dender
SK Poltava
Dender

Rozkład Siły

33.6

Ogólny

Atak 31.6
Obrona 38.0
Forma 19.0
Stałość 59.2
SK Poltava

Rozkład Siły

23.0

Ogólny

Atak 26.6
Obrona 3.8
Forma 0.0
Stałość 93.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

62.4 vs 98.0

Jakość Przeciwnika

57.1 vs 71.1

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Dender logo Dender
P
ZW (59%)
Z
La Louvière (38%)
P
Cercle Brugge (51%)
P
Cercle Brugge (46%)
P
ZW (65%)
Z
La Louvière (54%)
P
Gent (58%)
P
R. Union SG (80%)
SK Poltava logo SK Poltava
P
Shakhtar D (78%)
R
Kryvbas KR (71%)
P
Kolos (83%)
R
Obolon (63%)
P
Polissya (77%)
R
Oleksandria (44%)
P
Metalist 1925 (79%)
P
Karpaty Lviv (81%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
ZW W
1 - 2 P
59%
La Louvière D
2 - 1 Z
38%
Cercle Brugge W
1 - 2 P
51%
Cercle Brugge D
1 - 4 P
46%
ZW D
1 - 2 P
65%
La Louvière W
1 - 0 Z
54%
Gent D
1 - 3 P
58%
R. Union SG W
0 - 2 P
80%
Charleroi D
2 - 2 R
57%
Cercle Brugge W
0 - 0 R
63%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Shakhtar D D
0 - 4 P
78%
Kryvbas KR D
3 - 3 R
71%
Kolos W
0 - 2 P
83%
Obolon W
1 - 1 R
63%
Polissya D
0 - 4 P
77%
Oleksandria D
3 - 3 R
44%
Metalist 1925 W
0 - 2 P
79%
Karpaty Lviv D
0 - 4 P
81%
Zorya W
0 - 4 P
80%
Kudrivka D
0 - 2 P
55%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

SK Poltava mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 64.1) w porównaniu z Dender (SoS: 44.9). Oznacza to, że statystyki SK Poltava mają większą wagę.

Dender ma przewagę w ataku z 1.0 golami na mecz wobec 0.7 SK Poltava, choć różnica nie jest nie do pokonania.

W obronie Dender jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 1.8 goli na mecz przy 2 czystych kontach, podczas gdy SK Poltava traci 2.9 na mecz.

SK Poltava miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 7 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.2 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Dender ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 10.6 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Dender

Dender

VS
SK Poltava

SK Poltava

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej