Przejdź do treści
Porównaj Estoril vs Javor

Estoril vs Javor Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Estoril vs Javor: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Estoril Estoril Gospodarz
Javor Javor Gość
Estoril
34.5
R R P P P P P Z R P

Ostatnie 10 Meczów

Javor
46.5
P R Z P Z P Z R R Z

Wygrane Kategorie

1

Estoril

4

Remis

10

Javor

Radar Wydajności

Estoril
Javor

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
10%

1Z, 3R, 6P

40%

4Z, 3R, 3P

Gole na Mecz
0.7

7 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Różnica Bramek
-8

-8

0

0

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Y. Begraoui (3 goli)
A. Radonjić (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 3
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 6
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 4 meczów

50%

3Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
17%

1Z / 6 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
53.6

Trudność Ligi: 79.0, Jakość Przeciwnika: 62.9

49.4

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 45.6

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.77

Rzeczywiste: 0.7 | Różn: -0.07

1.17

Rzeczywiste: 1.3 | Różn: +0.13

Skorygowana Siła
34.5

Atak: 24.2, Obrona: 51.8, Forma: 10.4

46.5

Atak: 43.1, Obrona: 56.3, Forma: 39.8

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

2
1

16-30'

3
1

31-45'

1

46-60'

5

61-75'

1
2

76-90+'

2
Estoril
Javor
Estoril

Rozkład Siły

34.5

Ogólny

Atak 24.2
Obrona 51.8
Forma 10.4
Stałość 74.8
Javor

Rozkład Siły

46.5

Ogólny

Atak 43.1
Obrona 56.3
Forma 39.8
Stałość 50.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

79.0 vs 55.0

Jakość Przeciwnika

62.9 vs 45.6

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Estoril logo Estoril
R
Alverca (64%)
R
Braga (69%)
P
Famalicão (69%)
P
Moreirense (55%)
P
Porto (69%)
P
Arouca (62%)
P
Rio Ave (61%)
Z
Nacional (57%)
Javor logo Javor
P
TSC (60%)
R
FK IMT (58%)
Z
Napredak (29%)
P
Radnički Niš (49%)
Z
Spartak (28%)
P
Železničar P (57%)
Z
Spartak (33%)
R
Novi Pazar (41%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Alverca W
1 - 1 R
64%
Braga W
1 - 1 R
69%
Famalicão D
0 - 1 P
69%
Moreirense W
0 - 1 P
55%
Porto D
1 - 3 P
69%
Arouca W
2 - 3 P
62%
Rio Ave D
1 - 2 P
61%
Nacional W
1 - 0 Z
57%
Casa Pia D
0 - 0 R
48%
Sporting W
0 - 3 P
75%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
TSC W
1 - 6 P
60%
FK IMT D
0 - 0 R
58%
Napredak D
4 - 0 Z
29%
Radnički Niš W
2 - 3 P
49%
Spartak D
1 - 0 Z
28%
Železničar P D
1 - 2 P
57%
Spartak W
2 - 1 Z
33%
Novi Pazar D
0 - 0 R
41%
Radnik W
1 - 1 R
55%
Čukarički D
1 - 0 Z
46%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 53.6 vs 49.4), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Javor ma przewagę w ataku z 1.3 golami na mecz wobec 0.7 Estoril, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Estoril tracącym 1.5 i Javor tracącym 1.3 na mecz.

Javor nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.4 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Javor ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 12.0 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Estoril

Estoril

VS
Javor

Javor

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej