Przejdź do treści
Porównaj Estoril vs Kolos

Estoril vs Kolos Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Estoril vs Kolos: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Estoril Estoril Gospodarz
Kolos Kolos Gość
Estoril
34.5
R R P P P P P Z R P

Ostatnie 10 Meczów

Kolos
69.0
Z Z Z Z R R Z R P Z

Wygrane Kategorie

2

Estoril

2

Remis

11

Kolos

Radar Wydajności

Estoril
Kolos

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
10%

1Z, 3R, 6P

60%

6Z, 3R, 1P

Gole na Mecz
0.7

7 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

0.6

6 / 10 meczów

Różnica Bramek
-8

-8

+5

+5

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Y. Begraoui (3 goli)
A. Salabai (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 3
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 4 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
17%

1Z / 6 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
53.6

Trudność Ligi: 79.0, Jakość Przeciwnika: 62.9

72.1

Trudność Ligi: 98.0, Jakość Przeciwnika: 65.3

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.77

Rzeczywiste: 0.7 | Różn: -0.07

1.53

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.43

Skorygowana Siła
34.5

Atak: 24.2, Obrona: 51.8, Forma: 10.4

69.0

Atak: 44.8, Obrona: 97.7, Forma: 73.3

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

1
1

16-30'

2
1

31-45'

1
1

46-60'

1

61-75'

2
2

76-90+'

4
Estoril
Kolos
Estoril

Rozkład Siły

34.5

Ogólny

Atak 24.2
Obrona 51.8
Forma 10.4
Stałość 74.8
Kolos

Rozkład Siły

69.0

Ogólny

Atak 44.8
Obrona 97.7
Forma 73.3
Stałość 61.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

79.0 vs 98.0

Jakość Przeciwnika

62.9 vs 65.3

Bilans z Elitą

0% vs 40%
Estoril logo Estoril
R
Alverca (64%)
R
Braga (69%)
P
Famalicão (69%)
P
Moreirense (55%)
P
Porto (69%)
P
Arouca (62%)
P
Rio Ave (61%)
Z
Nacional (57%)
Kolos logo Kolos
Z
Kudrivka (55%)
Z
Oleksandria (49%)
Z
SK Poltava (45%)
Z
LNZ Cherkasy (74%)
R
Rukh Vynnyky (49%)
R
Metalist 1925 (74%)
Z
Veres Rivne (67%)
R
Zorya (75%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Alverca W
1 - 1 R
64%
Braga W
1 - 1 R
69%
Famalicão D
0 - 1 P
69%
Moreirense W
0 - 1 P
55%
Porto D
1 - 3 P
69%
Arouca W
2 - 3 P
62%
Rio Ave D
1 - 2 P
61%
Nacional W
1 - 0 Z
57%
Casa Pia D
0 - 0 R
48%
Sporting W
0 - 3 P
75%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Kudrivka D
1 - 0 Z
55%
Oleksandria W
3 - 0 Z
49%
SK Poltava D
2 - 0 Z
45%
LNZ Cherkasy D
1 - 0 Z
74%
Rukh Vynnyky W
1 - 1 R
49%
Metalist 1925 D
0 - 0 R
74%
Veres Rivne W
1 - 0 Z
67%
Zorya D
1 - 1 R
75%
Epitsentr W
0 - 4 P
79%
Karpaty Lviv W
1 - 0 Z
86%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Kolos mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 72.1) w porównaniu z Estoril (SoS: 53.6). Oznacza to, że statystyki Kolos mają większą wagę.

Kolos ma przewagę w ataku z 1.1 golami na mecz wobec 0.7 Estoril, choć różnica nie jest nie do pokonania.

W obronie Kolos jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 0.6 goli na mecz przy 7 czystych kontach, podczas gdy Estoril traci 1.5 na mecz.

Kolos miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 2 z 5 meczów.

Kolos to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.0 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — mało prawdopodobne.

Na podstawie naszej kompleksowej analizy, Kolos jest zdecydowanym faworytem. Przewaga w ataku (44.8), obronie (97.7) i formie (73.3) nie pozostawia wątpliwości. Estoril potrzebuje wyjątkowego występu.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Estoril

Estoril

VS
Kolos

Kolos

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej