Przejdź do treści
Porównaj Feyenoord vs Levante

Feyenoord vs Levante Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Feyenoord vs Levante: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Feyenoord Feyenoord Gospodarz
Levante Levante Gość
Feyenoord
53.2
R Z Z R R R Z R P Z

Ostatnie 10 Meczów

Levante
55.7
Z Z P R Z Z P Z R R

Wygrane Kategorie

5

Feyenoord

3

Remis

7

Levante

Radar Wydajności

Feyenoord
Levante

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 5R, 1P

50%

5Z, 3R, 2P

Gole na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.5

15 / 10 meczów

Różnica Bramek
+3

+3

+1

+1

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
80%

8 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
A. Ueda (7 goli)
Carlos Espí (6 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 8
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

80%

4Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
53.9

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 62.7

59.6

Trudność Ligi: 93.0, Jakość Przeciwnika: 64.0

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

0%

0Z / 2 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.74

Rzeczywiste: 1.5 | Różn: -0.24

2.0

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.4

Skorygowana Siła
53.2

Atak: 52.0, Obrona: 62.3, Forma: 41.6

55.7

Atak: 58.5, Obrona: 54.8, Forma: 54.8

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

1
4

16-30'

1
2

31-45'

5
4

46-60'

4
1

61-75'

1
3

76-90+'

4
Feyenoord
Levante
Feyenoord

Rozkład Siły

53.2

Ogólny

Atak 52.0
Obrona 62.3
Forma 41.6
Stałość 63.7
Levante

Rozkład Siły

55.7

Ogólny

Atak 58.5
Obrona 54.8
Forma 54.8
Stałość 53.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

80.0 vs 93.0

Jakość Przeciwnika

62.7 vs 64.0

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Feyenoord logo Feyenoord
R
AZ (67%)
Z
Fortuna (61%)
Z
Groningen (61%)
R
NEC (69%)
R
Volendam (54%)
R
Ajax (62%)
Z
Excelsior (54%)
R
NAC (54%)
Levante logo Levante
Z
Celta Vigo (59%)
Z
Osasuna (58%)
P
Villarreal (78%)
R
Espanyol (55%)
Z
Sevilla (58%)
Z
Getafe (67%)
P
Real Sociedad (66%)
Z
Oviedo (61%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
AZ D
1 - 1 R
67%
Fortuna W
2 - 1 Z
61%
Groningen D
3 - 1 Z
61%
NEC W
1 - 1 R
69%
Volendam W
0 - 0 R
54%
Ajax D
1 - 1 R
62%
Excelsior D
2 - 1 Z
54%
NAC W
3 - 3 R
54%
Twente W
0 - 2 P
81%
Telstar D
2 - 1 Z
64%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Celta Vigo W
3 - 2 Z
59%
Osasuna D
3 - 2 Z
58%
Villarreal W
1 - 5 P
78%
Espanyol W
0 - 0 R
55%
Sevilla D
2 - 0 Z
58%
Getafe D
1 - 0 Z
67%
Real Sociedad W
0 - 2 P
66%
Oviedo D
4 - 2 Z
61%
Rayo W
1 - 1 R
79%
Girona D
1 - 1 R
59%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 53.9 vs 59.6), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Feyenoord na średnio 1.5 i Levante na 1.6 goli na mecz.

Feyenoord ma przewagę defensywną, tracąc 1.2 na mecz wobec 1.5 Levante.

Przewaga własnego boiska sprzyja Levante z 80% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.9 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Feyenoord

Feyenoord

VS
Levante

Levante

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej