Przejdź do treści
Porównaj Feyenoord vs Marseille

Feyenoord vs Marseille Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Feyenoord vs Marseille: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Feyenoord Feyenoord Gospodarz
Marseille Marseille Gość
Feyenoord
53.2
R Z Z R R R Z R P Z

Ostatnie 10 Meczów

Marseille
45.3
Z P R P Z P P Z Z R

Wygrane Kategorie

9

Feyenoord

4

Remis

2

Marseille

Radar Wydajności

Feyenoord
Marseille

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 5R, 1P

40%

4Z, 2R, 4P

Gole na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Różnica Bramek
+3

+3

-2

-2

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
80%

8 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
A. Ueda (7 goli)
M. Greenwood (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 8
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
53.9

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 62.7

53.7

Trudność Ligi: 81.9, Jakość Przeciwnika: 59.9

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

0%

0Z / 2 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.74

Rzeczywiste: 1.5 | Różn: -0.24

1.17

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.07

Skorygowana Siła
53.2

Atak: 52.0, Obrona: 62.3, Forma: 41.6

45.3

Atak: 38.0, Obrona: 58.8, Forma: 41.5

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

2
4

16-30'

1
2

31-45'

1
4

46-60'

3
1

61-75'

1
3

76-90+'

3
Feyenoord
Marseille
Feyenoord

Rozkład Siły

53.2

Ogólny

Atak 52.0
Obrona 62.3
Forma 41.6
Stałość 63.7
Marseille

Rozkład Siły

45.3

Ogólny

Atak 38.0
Obrona 58.8
Forma 41.5
Stałość 44.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

80.0 vs 81.9

Jakość Przeciwnika

62.7 vs 59.9

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Feyenoord logo Feyenoord
R
AZ (67%)
Z
Fortuna (61%)
Z
Groningen (61%)
R
NEC (69%)
R
Volendam (54%)
R
Ajax (62%)
Z
Excelsior (54%)
R
NAC (54%)
Marseille logo Marseille
Z
Le Havre (58%)
P
Nantes (56%)
R
Nice (55%)
P
Lorient (69%)
Z
Metz (43%)
P
Monaco (77%)
P
Lille (73%)
Z
Auxerre (66%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
AZ D
1 - 1 R
67%
Fortuna W
2 - 1 Z
61%
Groningen D
3 - 1 Z
61%
NEC W
1 - 1 R
69%
Volendam W
0 - 0 R
54%
Ajax D
1 - 1 R
62%
Excelsior D
2 - 1 Z
54%
NAC W
3 - 3 R
54%
Twente W
0 - 2 P
81%
Telstar D
2 - 1 Z
64%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Le Havre W
1 - 0 Z
58%
Nantes W
0 - 3 P
56%
Nice D
1 - 1 R
55%
Lorient W
0 - 2 P
69%
Metz D
3 - 1 Z
43%
Monaco W
1 - 2 P
77%
Lille D
1 - 2 P
73%
Auxerre D
1 - 0 Z
66%
Toulouse W
1 - 0 Z
62%
Toulouse D
2 - 2 R
40%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 53.9 vs 53.7), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Feyenoord ma przewagę w ataku z 1.5 golami na mecz wobec 1.1 Marseille, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Feyenoord tracącym 1.2 i Marseille tracącym 1.3 na mecz.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.6 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Feyenoord ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 7.9 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Feyenoord

Feyenoord

VS
Marseille

Marseille

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej