Przejdź do treści
Porównaj Getafe vs Feyenoord

Getafe vs Feyenoord Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Getafe vs Feyenoord: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Getafe Getafe Gospodarz
Feyenoord Feyenoord Gość
Getafe
55.3
R P P Z P Z Z P Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Feyenoord
53.2
R Z Z R R R Z R P Z

Wygrane Kategorie

7

Getafe

1

Remis

7

Feyenoord

Radar Wydajności

Getafe
Feyenoord

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 1R, 4P

40%

4Z, 5R, 1P

Gole na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

1.5

15 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.7

7 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Różnica Bramek
+1

+1

+3

+3

Czyste Konto
50%

5 / 10 meczów

10%

1 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
10%

1 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
10%

1 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
M. Satriano (3 goli)
A. Ueda (7 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 1
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 8
Wygrane u Siebie
50%

2Z / 4 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
50%

3Z / 6 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
67.3

Trudność Ligi: 93.0, Jakość Przeciwnika: 68.2

53.9

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 62.7

Bilans z Elitą
25%

1Z / 4 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.92

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: -0.12

1.74

Rzeczywiste: 1.5 | Różn: -0.24

Skorygowana Siła
55.3

Atak: 31.3, Obrona: 89.9, Forma: 58.7

53.2

Atak: 52.0, Obrona: 62.3, Forma: 41.6

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

1
2

16-30'

4
1

31-45'

2
3

46-60'

4

61-75'

1
1

76-90+'

3
Getafe
Feyenoord
Getafe

Rozkład Siły

55.3

Ogólny

Atak 31.3
Obrona 89.9
Forma 58.7
Stałość 38.8
Feyenoord

Rozkład Siły

53.2

Ogólny

Atak 52.0
Obrona 62.3
Forma 41.6
Stałość 63.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

93.0 vs 80.0

Jakość Przeciwnika

68.2 vs 62.7

Bilans z Elitą

25% vs 0%
Getafe logo Getafe
R
Oviedo (66%)
P
Rayo (74%)
P
Barcelona (86%)
Z
Real Sociedad (66%)
P
Levante (76%)
Z
Athletic (55%)
Z
Espanyol (55%)
P
Atlético (66%)
Feyenoord logo Feyenoord
R
AZ (67%)
Z
Fortuna (61%)
Z
Groningen (61%)
R
NEC (69%)
R
Volendam (54%)
R
Ajax (62%)
Z
Excelsior (54%)
R
NAC (54%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Oviedo W
0 - 0 R
66%
Rayo D
0 - 2 P
74%
Barcelona D
0 - 2 P
86%
Real Sociedad W
1 - 0 Z
66%
Levante W
0 - 1 P
76%
Athletic D
2 - 0 Z
55%
Espanyol W
2 - 1 Z
55%
Atlético W
0 - 1 P
66%
Betis D
2 - 0 Z
68%
Real Madrid W
1 - 0 Z
70%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
AZ D
1 - 1 R
67%
Fortuna W
2 - 1 Z
61%
Groningen D
3 - 1 Z
61%
NEC W
1 - 1 R
69%
Volendam W
0 - 0 R
54%
Ajax D
1 - 1 R
62%
Excelsior D
2 - 1 Z
54%
NAC W
3 - 3 R
54%
Twente W
0 - 2 P
81%
Telstar D
2 - 1 Z
64%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Getafe mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 67.3) w porównaniu z Feyenoord (SoS: 53.9). Oznacza to, że statystyki Getafe mają większą wagę.

Feyenoord ma przewagę w ataku z 1.5 golami na mecz wobec 0.8 Getafe, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Getafe ma przewagę defensywną, tracąc 0.7 na mecz wobec 1.2 Feyenoord.

Getafe miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 4 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.1 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Getafe

Getafe

VS
Feyenoord

Feyenoord

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej